06 lipca 2016, 09:30

Zobacz nowe Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor w Ostrołęce!

Przy zakładzie produkcyjnym Ytong w Ostrołęce powstało innowacyjne Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor. Xella Polska, jako jedyny producent materiałów ściennych w Polsce, stworzyła całoroczne miejsce szkoleniowe, gdzie można w pełni poznać energooszczędne rozwiązania i technologie stosowane w budownictwie.

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_3.jpg

Xella Polska od zawsze stawia na edukację swoich Partnerów. Tylko wysokiej klasy wykonawstwo pozwala wydobyć maksimum możliwości z zaawansowanych materiałów Ytong, Silka i Multipor. Podobnie tylko prawidłowo zaprojektowane przegrody w systemach oferowanych przez Xella Polska mogą finalnie przełożyć się na powstanie energooszczędnych budynków. Stąd od lat rozwijamy różnego rodzaju akcje szkoleniowe, jak choćby Akademię Murowania Ytong Silka skierowaną do szkół zawodowych czy rozbudowany system certyfikatów dla przeszkolonych przez nas wykonawców.

Teraz poszliśmy o krok dalej. Stworzyliśmy całoroczną bazę szkoleniową, gdzie możemy edukować naszych Partnerów zarówno pod względem technicznym, produktowym, jak i praktycznym. Do tego, niezależnie od warunków pogodowych, możemy przeprowadzać pokazy murowania w hali Strefy Testów naszego nowego Centrum Szkoleniowego Ytong Silka Multipor – tłumaczy Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_6.jpg

Innowacyjne Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor powstawało w sercu firmy – przy zakładzie Ytong w Ostrołęce, pierwszej fabryce koncernu w Polsce.

Wybór miejsca nie był przypadkowy. Centrum Szkoleniowe przy zakładzie pozwala część szkoleń przeprowadzać w formie prezentacji samej produkcji materiałów Ytong. Nic lepiej nie wytłumaczy istoty wysokiej jakości betonu komórkowego, jego zalet, nie przekona do jego naturalności i ekologiczności, niż zobaczenie na własne oczy, jak z piasku, wody i wapna powstaje ten jeden z najzdrowszych materiałów budowlanych na rynku – przekonuje dyrektor Łasut.

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_7.jpg

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_8.jpg

Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor ma już za sobą pierwszy miesiąc funkcjonowania. Od razu ruszyło z pełny impetem szkoleniem dla wykonawców 3 czerwca 2016 roku. A w dniach 14-15 czerwca odbyło się w nim szkolenie dla grupy kilkudziesięciu architektów i właścicieli firm projektowych z całej Polski.

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_1.jpg

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_4.jpg

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_2.jpg

 

Jak można zapisać się na szkolenia organizowane w nowym Centrum Szkoleniowym Ytong Silka Multipor w Ostrołęce?

  • O szkoleniach informujemy na naszej stronie: ytong-silka.pl
  • Publikujemy zaproszenia na naszym profilu na facebooku: Ytong Silka Polska
  • Skontaktuj się z naszym koordynatorem ds. szkoleń tel. 29 / 76 70 217

 

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_5.jpg

Podobne wpisy