04 listopada 2015, 11:24

Zafunduj sobie prezent na Gwiazdkę z Energomocni.pl!

energomocni-Xella.jpg

Znowu skarpety pod choinką? Nie tym razem! Z nami otrzymasz prawdziwie męskie prezenty! Zapraszamy do programu Energomocni - www.energomocni.pl.

Wraz z jesienią na budowach zagościły nagrody wybrane przez firmy wykonawcze, które zgłosiły swoje uczestnictwo w programie Energomocni i udokumentowały inwestycje z energooszczędnych materiałów budowlanych Ytong i Silka.

Z przyjemnością informujemy, że już zgłosiły się firmy, które spełniły kryteria budowlanych superbohaterów i odebrały atrakcyjne narzędzia, w tym niwelator optyczny GOL Bosch Professional. To jedno z najlepszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, które gwarantuje niezawodne i precyzyjne wyniki pomiarów. Jeszcze kilka sztuk czeka na Energomocnych!

W ciepłym październiku największą popularnością wśród firm cieszyły się spodnie ogrodniczki i koszulki. Nic dziwnego, bo ci, którzy je używają wiedzą, ze jest to wysokiej jakości odzież robocza. Jednak nadchodzą chłodne dni, dlatego na drugim miejscu wśród zamówień uplasowała się bluza typu softshell. Wiatroodporna, ciepła, a jednocześnie nie krępująca ruchów bluza sprawdzi się przez znaczną część roku!

Magazyny z nagrodami są jednak nadal pełne i czekają na Ciebie! Zgłaszaj swoje budowy z Ytonga i Silki, a w zamian odbieraj elektronarzędzia i inne praktyczne prezenty dla Energomocnych!

Im więcej domów wybudujesz, tym większa pula atrakcyjnych nagród do odebrania!

Jeśli chcesz otrzymać nagrodę jeszcze w tym roku, wyślij zgłoszenie do 30.11.2015. Zgłoszenia wysłane po tym terminie będą realizowane w 2016 roku.

Program Energomocni -2015 - promocja.jpg

Podobne wpisy