06 czerwca 2016, 12:51

Ytong na pokazie produktów w hurtowni Mak-Chemia w Elblągu

W minioną sobotę 4 czerwca odbył się dzień otwarty z prezentacją najnowszych produktów i technik remontowo-budowlanych w elbląskiej firmie handlowej Mak-Chemia. Nie mogło zabraknąć naszego stoiska, na którym zaprezentowaliśmy w praktycznym użyciu bloczki Ytong Energo, zalety ściany jednowarstwowej w systemie Ytong Energo+ oraz cienkie bloczki do remontów.

Ytong_pokaz_Mat-Chemia.jpg

Lato to gorący okres w budownictwie. Środek sezonu budowlanego obfituje w mnóstwo imprez w firmach handlowych. Pikniki, pokazy murowania, dni otwarte przyciągają klientów. W minioną sobotę 4 czerwca sieć sklepów i hurtowni  Mak-Chemia, jeden z liderów sprzedaży materiałów budowlanych w północnej Polsce, zorganizowała dzień pokazów producentów budowlanych w swojej siedzibie w Elblągu przy ul. Panieńskiej.

Wśród zaproszonych firm nie mogło zabraknąć Xella Polska, jednego z kluczowych Partnerów handlowych sieci Mak-Chemia.

Na specjalnie przygotowanym stoisku pokazaliśmy wymurowaną ścianę z bloczków Ytong o grubości 24 cm, do tego zalety ściany jednowarstwowej z bloczków Ytong Energo+. Nasi doradcy służyli pomocą w zakresie energooszczędnych rozwiązań i doboru materiałów. Dla osób szukających informacji na temat mniejszych remontów mieliśmy nasz system cienkich bloczków Ytong – idealnych do mniejszych prac budowlanych. Ciepła pogoda i dobra atmosfera sprzyjały wystawcom, jak i odwiedzającym.

Firmie Mak-Chemia dziękujemy za zaproszenie i profesjonalną organizację wydarzenia!

Ytong_pokaz_Mat-Chemia_3.jpg

Ytong_pokaz_Mat-Chemia_1.jpg

Ytong_pokaz_Mat-Chemia_2.jpg

Ytong_pokaz_Mat-Chemia_4.jpg

Szukasz dystrybutora materiałów Ytong Silka Multipor? Sprawdź na naszej stronie wykaz firm handlowych: http://www.ytong-silka.pl/pl/dystrybucja_1221.php

Podobne wpisy