14 grudnia 2009, 12:29

Xella też jest Świętym Mikołajem! :)

Jak co roku Xella Polska przebiera się za Mikołaja aby uszcześliwić najmłodszych. Od kilku lat nasza firma charytatywnie sprawia, że na ustach dzieci pojawiają się uśmiechy. Paczki od Xelli tradycyjnie trafiają do dzieci z rodzinnego domu dziecka oraz najmłodszych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Czarni.

A w jaki sposób nasz Mikołaj-Grzegorz dostarcza prezenty? Oto krótki reportaż...Oczywiście na początku trzeba przygotować mikołajowy pojazd - nasz nowoczesny niebiesko-żółty wóz wyposażony w sto czterdzieści niewidzialnych koni (renifery wymiękają), powiezie naszego dzielnego Mikołaja do dzieci.

   

Mikołaj Grzegorz udał się na z góry upatrzone pozycje, aby załadować paczki świąteczne na wspaniały wóz świętego Mikołaja. Prezenty przygotowała firma Tradis Sp. z o.o. z Rzekunia.

   

Załadowany po brzegi mikołajowóz (na zimowych płozach) biegnie przez pozbawione śniegu bezdroża do pierwszych oczekujących go dzieci - wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Nowej Wsi Wschodniej.

 

Grzeczne dzieci są o tej porze jeszcze w szkole, także paczki odebrał od nas Dyrektor, p. Waldemar Antoszewski.
Dzieci będą miały niespodziankę jak wrócą z zajęć :)

Kolejne miejsce, do którego wybrał się nasz Mikołaj to Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Czarni k/Myszyńca. Ciekawostka: ten duży obiekt, położony w otaczających go pięknych lasach, został wybudowany z naszego YTONGa.

Tym razem Xella uszczęśliwi kolejne sześćdziesięcioro czworo dzieci, dla których los nie był łaskawy.

   

Nasz Mikołaj nie miał i tym razem szczęścia i trafił na czas, gdy większość dzieci była na zajęciach.
Tym bardziej się ucieszą widząc prezenty pod choinką!  :)

Radość na ustach młodzieży jest najlepszym podziękowaniem.

Pani Eliza Bączek - kierownik ośrodka - dziękując naszemu Mikołajowi za prezenty, dodała - dla niektórych z tych dzieci będą to jedyne prezenty jakie dostaną na Święta...

Grzegorz Olszewski jest naszym wieloletnim Doradcą-Instruktorem. Jeśli zajmujecie się wykonawstwem i chcielibyście otrzymać od Grzegorza prezent w postaci szkolenia dla siebie oraz swoich pracowników - skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Podobne wpisy