20 kwietnia 2015, 09:54

Xella Polska zaprasza na 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2015"

Zapraszamy wszystkich miłośników budowania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2015”. Jest to największa impreza budowlana w południowej Polsce skierowana do inwestorów, architektów, wykonawców i dystrybutorów.

bb.jpg

W targach weźmie udział około 200 firm z ofertą związaną z budownictwem, instalacjami grzewczymi oraz wyposażeniem i aranżacją wnętrz.

Atrakcją targową będzie Wyspa Nowości, gdzie zostaną zaprezentowane innowacyjne, energooszczędne produkty i technologie. Nowością na imprezie będzie strefa dobrych wnętrz, w której zaprezentują się firmy z branży dekoratorskiej.

Dla najmłodszych uczestników targów, organizatorzy przygotowali Klub Małego Budowlańca, gdzie pociechy będą mogły rozwijać umiejętności planowania działań twórczych, usprawnią swoje manualne zdolności poprzez zajęcia prawdziwego budowania małych domków prowadzone przez instruktorów w formie warsztatów.

Zdjęcie: Stoisko Ytong Silka Multipor, Rzeszów 2015

Tych troszkę starszych uczestników zapraszamy na stoisko nr 44 Ytong Silka Multipor, gdzie nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Godziny otwarcia targów:

24 - 25 kwietnia - 10:00 - 18:00

26 kwietnia - 10:00 - 16:00

Bilet wstępu na targi jest w cenie 10 zł, natomiast po wypełnieniu ankiety dostępnej w punktach kasowych cena biletu zostaje obniżona do 7 zł.

Podobne wpisy