27 września 2016, 12:07

Wyniki konkursu „Świętuj Dzień Budowlańca z Ytong!”

Nasz profil na facebooku zasypała fala gorących życzeń skierowanych do Wykonawców. Wszystko za sprawą konkursu, jaki ogłosiliśmy z okazji Dnia Budowlańca, który przypadł 25 września. Dziękujemy za udział w naszej zabawie i moc pięknych życzeń dla wszystkich ludzi budowy!

 

Przez kilka dni nasz profil na facebooku – Ytong Silka Polska – stał się miejscem, gdzie można było składać życzenia Budowlańcom z okazji ich święta. Zaskoczyła nas niezwykła wylewność życzeń, humor, rymy, a przede wszystkim zrozumienie trudów, z jakimi muszą mierzyć się w codziennej pracy Wykonawcy.

Życzenia brały udział w naszym konkursie „Świętuj Dzień Budowlańca z Ytong!”. Wszystkie, które pojawiły się pod konkursowym wpisem w dniach 23-27 września (do godz. 12:00) konkurowały o atrakcyjne zestawy gadżetów budowlanych.

Dzien_Budowlanca_Ytong_nagrody.jpg

Życzenia nam się niezwykle podobały. Mamy nadzieję, że wszystkie były szczere i od serca. Ale tylko trzy osoby mogły wygrać – to autorzy najciekawszych i najgorętszych życzeń.

Jury wybrało dwóch zwycięzców: Patryka Sokoła oraz Magdalenę Spasińską. Jedną nagrodę przyznali internauci dając najwięcej lajków wpisowi Roksany Ćwik. Publikujemy poniżej życzenia trójki najlepszych uczestników konkursu.

Dziękujemy za udział w naszej zabawie!

 

Patryk Sokół

Wszystkiego najlepszego, muru pionowego, betonu mocnego, pracodawcy wyrozumiałego, inwestora miłego, zarobku dużego, tynku równego, dachu ładnego, sprzętu dobrego, zbrojenia dobrze skręconego, fundamentu dobrze wylanego i wszystkiego co najlepsze, bezpieczeństwa w pracy, zdrowia, szczęścia, życzę Wam w dniu Waszego święta.

 

Magdalena Spasińska

Wszystkim budowlańcom bez wyjątku chciałabym życzyć w dniu ich święta samych pogodnych dni, bez deszczu i wiatru na budowie. Samych dobrych materiałów budowlanych, aby cement nie był za sypki, a piasek nigdy za gruby. Aby cegły były lekkie i zaprawa szybko wiązała. Pracodawcy wypłacalni, zdrowie, żeby zawsze dopisywało i zadowolonych klientów oraz mnóstwo pracy przez cały rok.

 

Roksana Ćwik

Domów dużej ilości,

jego mieszkańców życzliwości.

Okien wstawionych,

drzwi naoliwionych.

Dnia budowlańca wyśmienitego,

i do końca pracy bezpiecznego!

 

 

Protokół Komisji Konkursowej: http://www.ytong-silka.pl/pl/docs/protokol_konkursu_Swietuj_Dzien_Budowlanca_z_Ytong.pdf

Podobne wpisy