07 lipca 2016, 09:12

Wyniki konkursu „Polansuj się z Ytongiem!”

Nasza firmowa torba Ytong z artystycznym nadrukiem zawędruje do trzech osób – zwycięzców naszego facebookowego konkursu „Polansuj się z Ytongiem!”. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w naszej zabawie! Dzięki Wam wiemy już, gdzie najlepiej lansować się z Ytongiem: na plaży, u babci na plackach, na budowie, w pociągu, na parkingu przed suwalskim Kauflandem, w domu z Ytonga, czy w kolejce do banku po kredyt hipoteczny!

Polansuj_sie_z_Ytongiem.jpg

Nasz konkurs na lato – „Polansuj się z Ytongiem!” – właśnie został zakończony. Przez miniony tydzień (od 30 czerwca do 7 lipca do godz. 10.00) odpowiadaliście na konkursowe pytanie: „gdzie najlepiej lansować się z Ytongiem?”. Do wygrania były 3 torby z logo Ytong i artystycznym nadrukiem.

Nie pomyliliśmy się, co do Waszej kreatywności. Jak widać Ytong inspiruje nie tylko architektów czy wykonawców. Zasypaliście nas swoimi odjechanymi pomysłami. Wybraliśmy dwie najlepsze odpowiedzi, trzecią wybraliście sami, lajkując wpisy na naszym profilu na facebooku Ytong Silka Polska.

 

Jury w składzie Paula Mędrzykowska, Specjalista ds. trade marketingu Xella Polska oraz Tomasz Malkowski, Specjalista ds. komunikacji i PR Xella Polska wybrało dwóch zwycięzców:

  • Łukasza Gowarzewskiego nagrodzonego za odpowiedź na konkursowe pytanie, gdzie najlepiej lansować się z Ytongiem?: „W banku, stojąc w kolejce po kredyt hipoteczny”;
  • Anitę Kordalę nagrodzoną za odpowiedź na konkursowe pytanie, gdzie najlepiej lansować się z Ytongiem?: „Najlepszy lans z Ytongiem? Tam gdzie wykorzystuje się go najwięcej! W dużej firmie budowlanej. Torba idealna do codziennego noszenia śniadania do pracy”.

 

Nagrodę internautów (największą liczbę polubień) otrzymał z kolei wpis:

  • Michała Łoniewskiego nagrodzonego za odpowiedź na konkursowe pytanie, gdzie najlepiej lansować się z Ytongiem?:

„Do babci na placki

Do wujka na piwo

Obserwować gacki

Przekopywać niwo

Robię to co chcę

Nawet całym ciągiem

Bo tak mi się podoba

Lansować z Ytongiem”

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami przez facebooka (proszę zajrzeć do skrzynki i sprawdzić, czy nie wpadliśmy do przegródki „Inne”).

Zwycięzcy otrzymają po konkursowej torbie oraz po zestawie gadżetów firmowych Ytong Silka Multipor.

Polansuj_sie_z_Ytongiem_2.jpg

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

A teraz… idziemy na miasto polansować się z Ytongiem.

 

Czytaj regulamin konkursu: http://www.ytong-silka.pl/pl/docs/Regulamin_konkursu_Polansuj_sie_z_Ytongiem.pdf

 

Podobne wpisy