10 grudnia 2015, 08:30

Wykonawco – wejdź do gry z Energomocnymi!

Nasz program dla ekip wykonawczych – Energomocni – zainaugurowaliśmy hucznie cyklem 8 spotkań w całej Polsce, na których zaprezentowaliśmy firmom wykonawczym nowe zasady promocji. Uczestnicy, jak przystało na superbohaterów, po dniu szkoleń odpoczywali aktywnie… w kasynie!

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_1.jpg

Tegoroczna edycja programu Energomocni jest największym w historii Xella Polska działaniem skierowanym dla wykonawców budujących w systemach Ytong i Silka. Program powstał z myślą o zrównoważonym rozwoju branży wykonawczej. Ten nie jest możliwy bez świadomego inwestowania w pracowników budowlanych, zarówno poprzez ich edukację (teoretyczne i praktyczne szkolenia), jak też doposażenie ekip w zaawansowane technologicznie narzędzia, które ułatwiają i przyspieszają pracę na budowie.

Zasady programu Energomocni są proste – wykonawcy, którzy budują domy w technologii Ytong i/lub Silka otrzymują wysokiej klasy narzędzia niezbędne do pracy. Od ilości wzniesionych budynków w danym sezonie zależy wartość wybieranych przez ekipy budowlane nagród. Nowa edycja programu trwa od 1 lipca 2015 roku do końca 2016 roku.

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_005.jpg

Program zainaugurowaliśmy jesiennym cyklem 8 spotkań w całej Polsce, na które zapraszaliśmy lokalne firmy wykonawcze. Dzięki temu informacje o nowej edycji Energomocnych odbiły się szerokim echem w środowisku wykonawców.

szkolenie z murowania…

Spotkania składały się ze szkolenia, części zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z pokazami murowania. Każdy uczestnik szkolenia otrzymał Certyfikat I stopnia Xella Polska „Mistrzowie na budowie”.

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_037.jpg

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_041.jpg

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_029.jpg

Certyfikat I stopnia umożliwia ubieganie się o prestiżowy Certyfikat Jakości Xella Polska „Wzorowa budowa”, dzięki któremu firma wykonawcza może znaleźć się w wykazie rekomendowanych przez Xella Polska firm wykonawczych (patrz: Certyfikowani wykonawcy na stronie www.ytong-silka.pl). Warunkiem otrzymania certyfikatu „Wzorowa budowa” jest zrealizowanie co najmniej dwóch domów w technologiach Ytong/Silka/Multipor i potwierdzenie wysokiej jakości wykonawstwa przez Doradcę Serwisowego Xella Polska.

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_048.jpg

..a po szkoleniu kasyno!

Po szkoleniu uczestnicy spotkań odpoczywali w… kasynie Energomocnych. Gry w blackjacka, pokera, czy ruletkę odbywały się z nową walutą Energomocnych. Kto więcej wygrał, mógł potem licytować Energomocnymi atrakcyjne nagrody.

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_163.jpg

Przy stołach grę prowadzili prawdziwi krupierzy. Emocjom nie było końca! Największą popularnością cieszył się poker i ruletka. Można też było spróbować swoich sił w rzucaniu lotkami, czyli w darta.

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_143.jpg

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_079.jpg

Szkolenie_dla_wykonawców_Xella_147.jpg

 

Wykonawców budujących w technologii Ytong i Silka zapraszamy do rejestrowania się w programie Energomocni na stronie internetowej: www.energomocni.pl

 

 

Podobne wpisy