15 kwietnia 2015, 07:25

Wiosenny sezon targowy w pełni – Ytong, Silka i Multipor na targach w Rzeszowie!

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, to zapraszamy Was do odwiedzenia stoiska Xella Polska na największych targach w regionie podkarpackim. Wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.

Targi w Rzeszowie

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, już budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Na stoisku Ytong Silka Multipor będziecie mogli skorzystać z darmowej porady naszych doradców. Będzie to także niezwykła okazja, aby zobaczyć nasz nowy, multimedialny stojak Multipor z przykładem zastosowania tego produktu i dowiedzieć się więcej o ocieplaniu ścian od wewnątrz. Nie zabraknie także pokazów murowania, które przygotuje specjalnie dla Was nasz doradca serwisowy, Piotr Kopacz.

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

Godziny zwiedzania targów:
17-18 kwietnia 2015 r. (piątek, sobota) – 10.00-18.00
19 kwietnia 2015 r. (niedziela) – 10.00-17.00

Cena jednorazowego biletu wstępu: 5 zł.

Do zobaczenia na stoisku nr 154!

Podobne wpisy