08 listopada 2016, 14:58

Webinarium dla projektantów – poznaj systemy Ytong, Silka i Multipor nie wychodząc z domu!

Już 16 listopada odbędzie się nasze premierowe szkolenie on-line dla projektantów. Straszna Ci listopadowa aura? Z nami możesz przeszkolić się siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu! Wystarczy internet i… już podnosisz swoje kwalifikacje, dzięki naszemu specjalnemu webinarium.

webinarium-milicz-1-1280.jpg

Xella Polska, producent energooszczędnych materiałów Ytong, Silka, Multipor od lat stawia na szkolenia zarówno projektantów, inżynierów, jak i wykonawców czy uczniów szkół budowlanych. Dla każdej grupy organizowane są w całej Polsce szkolenia. W tym roku otworzyliśmy przy naszych zakładach Ytong w Ostrołęce, Miliczu i Pile całoroczne Centra Szkoleniowe Ytong Silka Multipor. Składają się z sali wykładowej oraz strefy testów, gdzie prezentujemy wszystkie nasze systemy budowlane i materiały oraz gdzie odbywają się pokazy murowania.

Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaczynam cykl webinariów, czyli szkoleń on-line dostępnych dla wszystkich i za darmo! Wiemy, że nie każdy ma czas i możliwość przyjechać na szkolenie i poświecić na to cały dzień. Dlatego nasze szkolenia organizowane w Centrach Szkoleniowych będziemy transmitować na żywo w streamingu.

Aby uczestniczyć w webinarium wystarczy wejść na naszą stronę, zalogować się i już można uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez profesjonalnych doradców Xella Polska! Szkolenie on-line umożliwia pełne uczestnictwo – możesz zadawać pytania, jakbyś siedział na sali szkoleniowej!

Webinarium  już 16 listopada!

Najbliższe szkolenie on-line odbędzie się 16 listopada 2016 roku. Składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, a dotyczyć będzie energooszczędnych rozwiązań stosowanych w budownictwie. Zaprezentowane zostaną produkty Ytong, Silka, Mutlipor, w tym innowacyjne technologie: elementy zbrojone Ytong, Silka Tempo, Ytong Panel, jak również nakładka Rev-X dla oprogramowania BIM Autodesk Revit.

Na część praktyczną złoży się transmisja na żywo pokazu murowania w technologii Ytong oraz ocieplenia od wewnątrz mineralnymi płytami Multipor. Pokaz prowadzony przez profesjonalnych doradców Xella, to doskonała okazja, aby bliżej zapoznać się z różnorodnymi aspektami murowania na cienkiej spoinie czy rozwiązaniem trudnych detali wykonawcze.

Zarejestruj się na szkolenie 16 listopada: TUTAJ

Harmonogram webinarium:

Część teoretyczna (techniczno-produktowa) 9.30 – 11.00

Część praktyczna (pokaz murowania i ocieplenia) 11.15 – 13.15

Więcej o szkoleniach dowiesz się z naszego kalendarza szkoleń, targów i konferencji: TUTAJ

Podobne wpisy