08 kwietnia 2015, 12:43

Targowy weekend Xella Polska

Trzy różne miasta, trzy różne imprezy targowe, a to wszystko dla Was.
Już w najbliższy weekend będzie można odwiedzić stoisko Ytong, Silka, Multipor na trzech ważnych imprezach targowych. Będziemy w Kielcach, Lublinie i Koszalinie!

targi kielce.jpg
Targi DOM oraz OGRÓD i TY w Kielcach odbywać się będą w dniach 10-12 kwietnia. Adresowane są przede wszystkim do osób, które pragną zmienić wygląd swoich czterech kątów, a także działki. Na stoisku Xella Polska będzie można skorzystać z bezpłatnej porady naszych doradców. Bardziej dociekliwe osoby będą mogły dowiedzieć się więcej na temat produktów Ytong, Silka i Multipor.

Targi DOM oraz OGRÓD i TY

Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce

Zapraszamy na stoisko C-2!lubdom.jpg


Targi LUBDOM w Lublinie odbywać się będą w dniach 10-12 kwietnia. Jest to Jubileuszowa XXXV edycja imprezy, której motywem przewodnim będą odnawialne źródła energii i inteligentny dom.
Impreza kierowana jest przede wszystkim do inwestorów, wykonawców, architektów oraz osób chcących wybudować lub wyremontować dom. Po raz pierwszy na targach zostanie zaprezentowany dom energooszczędny w rzeczywistych wymiarach wyposażony w inteligentne systemy i najnowocześniejsze technologie. Zwiedzający będą mogli na żywo sprawdzić ich funkcjonowanie.

Targi LUBDOM

Targi Lublin S.A. , ul. Dworcowa 11, Lublin

Zapraszamy na stoisko 43!

 

koszalin.png
Targi DOM i OGRÓD w Koszalinie odbywać się będą 11-12 kwietnia. Impreza kierowana jest do wykonawców, architektów i dekoratorów wnętrz. Uczestnicy imprezy od doradców firmy Xella Polska będą mogli dowiedzieć się, jakie najlepiej materiały wybrać przy budowie domów jednorodzinnych.

Targi DOM i OGRÓD

Hala GWARDIA, ul. Juliana Fałata 34, Koszalin

Zapraszamy na nasze stoisko!

Podobne wpisy