18 marca 2008, 12:29

Targi BUD-GRYF w Szczecinie

Idzie wiosna i w wielu miastach odbywają się targi budowlane. Zapraszam na relację Sebastiana Żygielewicza z targów w Szczecinie.

W dniach od 14 do 16 marca 2008 tradycyjnie już odbyły się w Szczecinie XVII Międzynarodowe Targi  Budowlane BUD-GRYF. Jak co roku, a przynajmniej od 3 lat, wystawiamy się wspólnie z naszym dystrybutorem ze Szczecina, firmą Pablo. Na stoisku jak zwykle można było "pomacać" YTONGa i SILKĘ, a nawet w przypływie weny twórczej połączyć obie marki, wykorzystując najlepsze cechy i parametry tych produktów.
Tegoroczne targi były połączone z XII Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej "ENERGIA". Jak można się domyślić, pojawiło się wielu inwestorów zainteresowanych połączeniem np. rekuperatora i pompy ciepła z ciepłymi murami. A TUTAJ ZASKOCZENIE: na stoisku z YTONGiem i SILKĄ jest dwóch facetów – Tomek Kuczyński i ja w swej skromnej osobie (który co nieco wie - a jeszcze więcej może sprzedać) - którzy mają jakieś pojęcie na temat energooszczędności ścian i murów.
Podsumowując tegoroczne targi: inwestorów jakby mniej, ale za to konkretni - młode małżeństwa z projektami pod pachami lub ludzie starsi, którzy chcą stawiać swój drugi dom. Zobaczymy, czy nasza praca przyniesie efekty.

Podobne wpisy