01 grudnia 2015, 06:45

Siódmy numer "piXella"!

W najnowszym numerze „piXella” sporo pozytywnych emocji! Piszemy o finale naszej akcji „Parapetówka z urodzinami Ytong”, w której ufundowaliśmy 5 rodzinom niezapomniane imprezy w nowych domach wybudowanych z bloczków Ytong. Podsumowujemy też spotkanie Działu Sprzedaży i Marketingu Xelli oraz… firmowe zmagania sportowe!

mala_okladka_piXell_7.png

To już siódmy numer „piXella”! Czy szczęśliwy? Patrząc na okładkę, na której widać roześmiane twarze pracowników Działu Sprzedaży i Marketingu – to numer pełen pozytywnych emocji. Bo mamy czym się chwalić. Na spotkaniu obu kluczowych pionów, które miało miejsce w Sulejowie, padły optymistyczne słowa, że to dobry rok dla Xelli i dobre 20 lat dla marki Ytong, obchodzącej w 2015 roku okrągły jubileusz.

„piXell” to magazyn Xelli i o Xelli. W tym numerze sporo o nas w innej, mniej standardowej odsłonie. Na ostatnich stronach pokazujemy, że w naszej firmie panuje zdrowa sportowa rywalizacja. Mamy nawet swoją coroczną miniolimpiadę, która wyjątkowo integruje pracowników i buduje prawdziwy zespół.

Oprócz tego sporo piszemy o technologii BIM. To nie tyle aplikacja a idea, według której uczestnicy procesu budowlanego pracują na jednym, trójwymiarowym modelu. Nasza firma, jako jeden z pierwszych producentów budowlanych w kraju, stworzyła aplikację, która pozwoli produktom Ytong, Silka i Multipor zaistnieć właśnie w świecie technologii BIM (dowiedz się więcej o Rev-X).

A oprócz tego kontynuujemy nasz jubileuszowy cykl przedstawiający w formie infografiki historię 20 lat marki Ytong w Polsce.

Zapraszamy do lektury!

 

Czytaj: piXell nr 5 (7), listopad 2015

Pobierz archiwalne numery „piXella”: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/pixell_magazyn_xella.php

Podobne wpisy