14 kwietnia 2015, 07:52

Silka Tempo i Ytong Energo+ na targach budowlanych Warmia-Mazury EXPO

Największe targi budowlane w północno-wschodniej Polsce odbędą się w dniach 24-25 kwietnia w Arenie Ostróda. Nie zabraknie tam stoiska Ytong, Silka, Multipor. Specjalną atrakcją będą pokazy montażu wielkowymiarowych bloków Silka Tempo, które skracają czas murowania nawet o 60%!

targi_Warmia-Mazury_EXPO.png

Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO odbywają się w Ostródzie już po raz trzeci. Impreza na stałe zagościła w kalendarzu imprez branżowych i w krótkim czasie stała się najważniejszym wydarzeniem w tej części kraju.

W tym roku w przestronnych wnętrzach Areny Ostróda zaprezentuje się aż 300 wystawców. Będzie tam wszystko, co dotyczy budowy: od projektów po materiały budowlane. Targi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, budujących domy jednorodzinne, jak i klientów biznesowych, deweloperów i firm wykonawczych.

Targi WM-EXPO będą podzielone na trzy strefy. W pierwszej, poświęconej odnawialnym źródłom energii, zobaczymy m.in. przydomowe elektrownie wiatrowe, czy instalacje fotowoltaiczne. W drugiej będzie można poznać bliżej korzyści architektury pasywnej – zaprezentowany zostanie modelowy dom wybudowany z energooszczędnych materiałów.

Trzecia strefa, najobszerniejsza, poświęcona będzie technologii budownictwa, gdzie zapoznamy się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i materiałami. Xella Polska właśnie w tej strefie będzie miała olbrzymie, prawie 200-metrowe stoisko Ytong, Silka, Multipor.

Ytong Energo+

Warto odwiedzić stoisko Ytong, Silka, Multipor. To świetna okazja, by zapoznać się z najcieplejszym materiałem służącym do budowy ścian jednowarstwowych – Ytong Energo+. Te niezwykłe bloczki z betonu komórkowego są bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Odmiany o grubości 48 cm spełnią nawet zaostrzone normy cieplne dla ścian domów mieszkalnych, jakie wejdą w życie w UE w 2021 roku!

Tylko w kwietniu i maju kupując bloczki Ytong Energo+ na ściany domu, można otrzymać pierwszą paletę za jedyną złotówkę (plus koszt palety).

Stoisko Xelli to także bloki Silka oraz system ocieplenia od wewnątrz – mineralne płyty izolacyjne Multipor. Pozwalają na termomodernizację obiektów, których elewacji nie można zmienić, na przykład w obiektach zabytkowych, lub gdy właściciel budynku nie planuje ocieplenia.

Pokaz murowania Silka Tempo

W ciągu dwóch dni targów WM-EXPO będzie też można na żywo zobaczyć montaż ścian z wielkowymiarowych bloków Silka Tempo. Buduje się je ekspresowo, dzięki dużym rozmiarom i zmechanizowaniu murowania poprzez zastosowanie miniżurawia. System Silka Tempo pozwala skrócić czas wznoszenia ścian nawet o 60%. Bloki nadają się do każdej inwestycji, od domów, po obiekty wielkopowierzchniowe.

Silka_Tempo_murowanie.jpg

Na stoisku Ytong, Silka i Multipor będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat technologii wznoszenia ścian oraz w zakresie zdrowego ocieplenia od wewnątrz.

 

Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO

24-25 kwietnia 2015

Arena EXPO Ostróda, ul. Grunwaldzka 55

 

Czytaj więcej o promocji Ytong Energo+: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/buduje-energooszczednie.php?utm_source=xella&utm_medium=mailing&utm_campaign=EnergoPlus2015

Podobne wpisy