10 lutego 2016, 10:15

Relacja z targów Budma 2016

Za nami największa impreza budowlana w Polsce – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2016 w Poznaniu. Xella Polska była jednym z największych wystawców, prezentowaliśmy się na dwóch stoiskach, w tym jednym rozległym tworzącym naszą Strefę Testów.

Xella_Budma_2016_40.jpg

Wszystkim, którzy nas odwiedzili, jak i tym, którzy nie zdążyli, przypominamy o nowościach prezentowanych na Budmie przez Xella Polska.

Najcieplejsze bloczki do ściany jednowarstwowej – Ytong Energo+, najgrubsza odmiana 48 cm spełni nawet zaostrzone normy termiczne w 2017 i 2021 roku. To materiał już dziś wybiegający w przyszłość!

Xella_Budma_2016_26.jpg

Xella_Budma_2016_47.jpg

Wielkoformatowe bloki wapienno-piaskowe Silka Tempo, których pokazy montażu za pomocą miniżurawia przyciągały na Budmie setki zwiedzających – to technologia, która pozwala na skrócenie czasu prac budowlanych nawet o 60%! Ten zdrowy i naturalny materiał upodobali sobie szczególnie hodowcy zwierząt do budowy obiektów inwentarskich.

Xella_Budma_2016_17.jpg

Xella_Budma_2016_19.jpg

Xella_Budma_2016_32.jpg

Xella_Budma_2016_23.jpg

Innowacyjny system ocieplenia od wewnątrz – mineralne płyty Multipor. Można go stosować zarówno na ściany jak i stropy. W pełni ognioodporny materiał (klasa A1), jak i wysoce paroprzepuszczalny jest idealny do stosowania w obiektach publicznych (ocieplenia stropów w parkingach podziemnych czy ścian w budynkach zabytkowych). Multipor nie ingeruje w wygląd zewnętrzny fasad – uratował już ponad 200 obiektów zabytków w Polsce – ocieplono nim m.in. historyczne dworce kolejowe w Opolu, Leżajsku, Łęczycy, wieżę wodną w Radomiu, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej czy szereg zabytkowych, ceglanych fabryk w Łodzi adaptowanych na lofty i biura.

Xella_Budma_2016_42.jpg

Dla architektów mamy nakładkę Rev-X, która pozwala projektować w systemach Ytong, Silka i Multipor w technologii BIM. Xella Polska jako jeden z pierwszych producentów budowlanych przygotowała aplikację umożliwiającą zaistnienie jej produktów w świecie BIM. Nakładka to samoinstalująca się biblioteka zawierająca wszystkie materiały Ytong, Silka i Multipor. Jest darmowa i wyjątkowo prosta w obsłudze!

Dla wykonawców mamy nową edycję programu Energomocni – na Budmie stoiska Xelli przyciągały nie tylko ciekawymi pokazami murowania, ale i rozbudowaną ofertą szkoleń dla wykonawców, jak i programem Energomocni, w którym zarejestrowane ekipy budowlane mogą za każdy dom wybudowany w systemach Ytong i/lub Silka zgarniać atrakcyjne nagrody. W tym roku Xella wraz z Zakładami Doskonalenia Zawodowego organizuje szkolenia w całej Polsce. Podnieś swoje kwalifikacje i zostań certyfikowanym wykonawcą Xelli!

Xella_Budma_2016_03.jpg

Xella_Budma_2016_05.jpg

Xella_Budma_2016_38.jpg

 

Dowiedz się więcej o programie Energomocni: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/aktualnosci_ruszyla-druga-edycja-energomocnych-jednego-z-najwiekszych-programow-dla-wykonawcow.php

 

Podobne wpisy