18 marca 2015, 08:20

Porady ekspertów Xella Polska na targach „Od działki po dom” w Toruniu

X Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „Od działki po dom” oraz VIII Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR” w Toruniu to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów. Na stoisku Ytong Silka Multipor, nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszych technologii do wznoszenia ścian.

Targi Toruń Xella Polska

Na tegorocznej edycji toruńskich targów swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe i firmy wykonawcze oferujące m. in. podłogi, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, rolety, kominki, meble, dachy, asortyment budowlany. Bogatą ofertę zaprezentują również deweloperzy, banki oraz agencje obrotu nieruchomościami.

Pierwszego dnia Targów zorganizowana zostanie konferencja pt. „Toruń – miejsce Twojego biznesu”. Konferencja poświęcona będzie atrakcyjności miasta pod względem inwestycyjnym. Ponadto przedstawiona zostanie oferta inwestycyjna Torunia, w tym przede wszystkim omówione zostaną tereny inwestycyjne Jar i Abisyni oraz system zwolnień od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców obowiązujący na terenie Torunia.

W tym roku Xella Polska połączy swoje siły z P.W. INVEST-BUD na wspólnym stoisku, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze projekty domów. Eksperci z firmy Xella odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące budowy. Przedstawione zostaną m.in. energooszczędne bloczki Ytong Energo+, najcieplejszy materiał przeznaczony do wznoszenia ścian jednowarstwowych na polskim rynku, a także mineralne płyty Multipor służące do ocieplenia od wewnątrz.

P.W. INVEST-BUD ogłasza także konkurs z upominkami. Losowanie w dniu 22 marca (niedziela) o godz. 12.00 – nagroda główna – 10% rabat na projekt i budowę domu.

Targi odbędą się w sobotę i niedzielę 21 i 22 marca w godz. od 10.00 do 17.00 w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3. Organizatorem Targów są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa na stoisko nr 15.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najcieplejszej ścianie jednowarstwowej Ytong Energo+, czytaj na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/ytong_energo_plus.php

Podobne wpisy