21 września 2016, 13:30

Pixell w nowej odsłonie – jeszcze więcej o nas i dla nas!

Właśnie ukazał się nowy numer „piXella”, magazynu Xella Polska. A w nim sporo zmian: odświeżona szata graficzna, w tym ulepszona winieta i układ stron. Teraz jest jeszcze przejrzyściej i nowocześniej! Do tego doszedł nowy dział „Innowacje”, w którym piszemy o udoskonaleniach wprowadzanych w naszej firmie.

 Pixel 1_2016 v10_Strona_01.jpg

Prezentujemy nowy numer „piXella”, magazynu Xella Polska. Nasi Czytelnicy trochę musieli uzbroić się w cierpliwość, by doczekać się tego wydania, ale mamy nadzieję, że było warto. Bo przygotowaliśmy szereg zmian. W pierwszej kolejności całkowicie odświeżyliśmy szatę graficzną naszego pisma, aby lektura magazynu była jeszcze przyjemniejsza. Do tego postawiliśmy na nowe działy.

Pixel 1_2016 v10_Strona_05.jpg

Ten numer „piXella” ma wyjątkowy temat przewodni. Prezentujemy szeroko innowacyjny proces zarządzania produkcją Lean Management, który wprowadzany jest w wybranych zakładach Silka. W czerwcu minął okrągły rok, kiedy ten projekt wystartował w pierwszym zakładzie Xella w Teodorach. Obecnie wdrażany jest jego drugi etap w czterech zakładach. To zatem dobry czas do podsumowań.

Co kryje się pod pojęciem „lean”? Co mają wspólnego zmiany w naszych zakładach z systemem produkcyjnym Toyoty? Co to jest 5S? Tego wszystkiego dowiecie się w dwóch obszernych artykułach w nowym dziale „Innowacje”.

Pixel 1_2016 v10_Strona_10.jpg

„piXell” to także firmowa „kronika” przedstawiająca najważniejsze wydarzenia z życia Xella Polska. Publikujemy zatem relację z ostatniego Sales Force Meeting, które odbyło się w malowniczym Waplewie. Jest też sporo o naszej spektakularnej realizacji – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, gdzie zastosowano w nowatorski sposób płyty zbrojone Ytong.

Pixel 1_2016 v10_Strona_12.jpg

Tradycyjnie też nie zabrakło stron „O nas”, na których przedstawiamy pracowników Xella Polska: tych nowych, żebyśmy mogli ich lepiej poznać, ale i tych będących z nami od lat, dzięki czemu możemy odkryć ich ciekawe zainteresowania.

„O nas i dla nas” – to motto „piXella”, dlatego zapraszamy Was, Drodzy Czytelnicy, do współtworzenia naszego magazynu. Łamy firmowej gazety są otwarte dla wszystkich. Możecie dzielić się z nami ciekawymi historiami, sukcesami zawodowymi, jak i osobistymi, a także swoimi pasjami.

Zapraszam serdecznie do lektury!

 

Czytaj najnowszy numer „piXella”: http://www.ytong-silka.pl/pl/docs/Gazetka_Xella-piXell_2016-09.pdf

Napisz do redakcji: tomasz.malkowski@xella.com

Podobne wpisy