16 sierpnia 2017, 09:45

Pawilon pokazowy w Sieradzu

Już na jesieni zostanie otwarte piąte Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor. Tym razem będzie działać w… wybudowanym od podstaw pawilonie na terenie zakładu Ytong w Sieradzu!

 Domek_Sieradz_853.jpg

Ten dom modelowy zaprezentuje w pełni nasz system Ytong Silka Multipor. Będzie całościowo prezentował technologie Xella Polska: od bloczków Ytong Energo+ do ścian jednowarstwowych, poprzez bloki Silka, nadproża, stropy, ale również dodatkowe elementy, jak płyty EDW Multipor do ocieplenia wieńców. Każdy materiał będzie można zobaczyć w praktycznym zastosowaniu, dotknąć, sprawdzić. Zarazem we wnętrzu pawilonu będziemy mogli przeprowadzać szkolenia praktyczne z murowania – wyjaśnia Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Budowa domu modelowego rozpoczęła się w połowie lipca. To parterowy pawilon z płaskim dachem o nowoczesnej bryle. Budowany jest własnymi siłami Xelli: wszystkie prace wykonują nasi Doradcy Serwisowi. W ciągu zaledwie tygodnia udało się zamknąć bryłę stropodachem! Pierwsze szkolenia w pawilonie w Sieradzu planowane są na wrzesień.

Domek_Sieradz_370.jpg

Domek_Sieradz_Ytong_506.jpg

Domek_Sieradz_540.jpg

Domek_Sieradz_670.jpg

Domek_Sieradz_Ytong_895.jpg

Bądź na bieżąco – śledź nasz kalendarz szkoleń: https://www.ytong-silka.pl/pl/targi_i_szkolenia.php

Zamów systemowe narzędzia Ytong Silka Multipor w promocyjnej cenie nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę internetowego sklepu Xella Polska: https://sklep.xella.pl

Podobne wpisy