18 grudnia 2015, 14:54

Nowy, świąteczny numer „piXella”!

Za nami kolejny udany rok, w którym „piXell” towarzyszył ważnym wydarzeniom w Xella Polska, jak i zmianom na rynku budowlanym. Zapraszamy do lektury ostatniego numeru naszego firmowego magazynu w 2015 roku!

 Xella_nr 6 (8)_2015_v.3_Strona_01.png

Mijający rok rozpoczęliśmy od nowego hasła przewodniego: „Byliśmy energooszczędni, zanim ktokolwiek znał to słowo”. Ten motyw przewodni przyświecał nam zarówno, gdy rozwijaliśmy nasz program dla wykonawców – Energomocni, który w tym roku wystartował wyjątkowo mocno, jak i przy podpisaniu umowy o współpracy pomiędzy Xella Polska a Zakładami Doskonalenia Zawodowego, co pozwoli nam jeszcze bardziej edukować firmy wykonawcze w zakresie prawidłowego użycia naszych energooszczędnych materiałów na budowie.

Także premierowy program dla firm handlowych „Zdobywaj nagrody. Poczuj Maltę!”, jaki wdrożyliśmy w tym roku, przełożył się na lepszą sprzedaż najcieplejszych i najbardziej energooszczędnych odmian bloczków Ytong, jak i płyt Multipor.

Przez cały rok braliśmy czynny udział w wielu wydarzeniach: od lokalnych targów, czy dni otwartych w hurtowniach, poprzez duże imprezy targowe, aż po ogólnopolskie konferencje dla konstruktorów, czy konserwatorów zabytków. W każdej z nich prezentowaliśmy się jako prekursorzy energooszczędnych rozwiązań. O tych wszystkich wydarzeniach piszemy w najnowszym numerze „piXella”.

Podsumowując ten rok, możemy z dumą powiedzieć, że energooszczędność w budownictwie wielu Polakom kojarzy się właśnie z markami i technologiami Xelli!

 

Pobierz najnowszy numer "piXella" – grudzień 2015: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/pixell_magazyn_xella.php

 

Zobacz wszystkie numery "piXella" z tego roku:

Pixelle.png

Podobne wpisy