10 sierpnia 2017, 09:27

Nowe centrum szkoleniowe Ytong Silka Multipor w Żabinku

Na początku lipca tego roku otworzyliśmy kolejne, czwarte z kolei, Centrum Szkoleniowe Ytong Silka Multipor. Powstało ono przy naszym zakładzie produkcyjnym Silka w Żabinku.

 Centrum_Szkoleniowe_Ytong_Silka_Multipor_Zabinko_5.JPG

Od początku swojej działalności Xella Polska edukuje wykonawców oraz projektantów w zakresie profesjonalnej budowy w technologii białego murowania na cienkiej spoinie. Od lat popularyzujemy w Polsce na szeroką skalę energooszczędne budownictwo, które wymaga najwyższej jakości wykonawstwa. W 2016 roku wykonaliśmy znaczący krok w rozwoju programu szkoleń – założyliśmy trzy całoroczne Centra Szkoleniowe Ytong Silka Multipor przy naszych zakładach Ytong w Ostrołęce, Pile i Miliczu. W tym roku stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej! Na początku lipca otworzyliśmy kolejne, czwarte z kolei, Centrum Szkoleniowe. 

Na naszych szkoleniach przedstawiamy wszystkie technologie produkowane przez Xella Polska. W Żabinku, z racji sąsiedztwa zakładu produkcyjnego Silka, stawiamy jednak szczególny nacisk na produkty wapienno-piaskowe. Mamy tu na przykład możliwość profesjonalnego szkolenia z murowania w systemie wielkoformatowych bloków Silka Tempo z użyciem miniżurawia – wyjaśnia Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Zlokalizowanie naszych Centrów Szkoleniowych na terenie zakładów Ytong lub Silka – nie jest przypadkowe, wiąże się z możliwością zwiedzania przez uczestników szkolenia procesu produkcji betonu komórkowego lub silikatów. Jak tłumaczy dyrektor DTWS: – To najlepszy sposób na przekonanie wykonawców czy architektów do naszych technologii!

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_Silka_Multipor_Zabinko.JPG

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_Silka_Multipor_Zabinko_2.JPG

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_Silka_Multipor_Zabinko_4.JPG

Centrum_Szkoleniowe_Ytong_Silka_Multipor_Zabinko_3.JPG

 

Bądź na bieżąco – śledź nasz kalendarz szkoleń: https://www.ytong-silka.pl/pl/targi_i_szkolenia.php

 

Zamów systemowe narzędzia Ytong Silka Multipor w promocyjnej cenie nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę internetowego sklepu Xella Polska: https://sklep.xella.pl

Podobne wpisy