13 sierpnia 2015, 10:02

Nasz kanał filmowy na You Tube’ie ma już 1000 subskrypcji!

Xella Polska od początku stawia na silną obecność w Internecie. Sześć lat temu uruchomiliśmy firmowy kanał filmowy na You Tube’ie. Nasze filmy mają już prawie 2 miliony wyświetleń. O popularności kanału Ytong Silka Multipor Polska świadczy fakt, że subskrybuje go już tysiąc osób!

 YT_1000_subsrypcji_Ytong_Silka.jpg

Internet to podstawa w nowoczesnym biznesie, niezależnie od branży. Choć Xella Polska nie jest koncernem prasowym, ale liderem wśród producentów energooszczędnych materiałów budowlanych, to jednak od początku stawiamy na silną obecność w mediach elektronicznych. Prowadzimy wiele stron internetowych poświęconych naszym materiałom, rozwiązaniem budowlanym, ale i serwisów o charakterze edukacyjnym czy popularyzujących ekologiczne budownictwo.

Nasze najważniejsze strony – ytong-silka.pl oraz budowane.pl – w tym roku zostały gruntownie przebudowane i zyskały pełna responsywność, aby były jeszcze wygodniejsze i przyjaźniejsze dla użytkowników. Był to technologiczny skok w przyszłość, bo wśród producentów materiałów budowlanych w Polsce, jako pierwsi postawiliśmy na responsywny układ strony dostosowujący się do wyświetlacza danego urządzenia. Nasze serwisy równie dobrze jak na ekranie laptopa wyglądają na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach.

Xella na You Tube’ie

Od początku też mocno rozwijaliśmy naszą obecność na You Tube’ie. Własny kanał filmowy uruchomiliśmy 19 sierpnia 2009 roku. Zapełniamy go tylko najlepszą treścią – produkowanymi specjalnie przez nas filmami instruktażowymi z budowy domów jednorodzinnych, czy obiektów wielkokubaturowych, jak hale przemysłowe czy budynki wielorodzinne. Nasz kanał to setki tutoriali jak budować, ale i filmy przedstawiające obiekty referencyjne – zabytki ocieplone od wewnątrz naszymi mineralnymi płytami Multipor czy budynki zbudowane z bloczków Ytong i Silka.

YT_1000_subsrypcji_Ytong_Silka_2.jpg

Nic dziwnego, że wysokiej jakości treść i przydatne informacje oraz ciekawe filmy spotkały się z dużym zainteresowaniem. Nasze filmy mają już prawie 2 miliony wyświetleń. A teraz osiągnęliśmy imponującą liczbę 1000 subskrypcji, co pokazuje, że internauci wracają do naszych filmów i chcą być na bieżąco z naszymi nowościami filmowymi.

Tylko w ostatnim czasie wrzuciliśmy serię filmów instruktażowych z budowy domu w technologii Ytong. W serii krótkich filmików krok po kroku pokazujemy jak stawiać domy w naszym systemie, od fundamentów, przez murowanie bloczków Ytong, aż po układanie stropów.

Pierwsza warstwa_1.jpg

Nasz kanał na YT to żywy twór – codziennie aktualizujemy informacje, wrzucamy nowe filmy. Jeśli jeszcze nie znasz naszych filmów – zapraszamy na: Ytong Silka Multipor Polska

 

Podobne wpisy