28 marca 2018, 08:15

Multipor po raz piąty na kongresie dla konserwatorów zabytków EKIR w Krakowie – fotorelacja

Innowacyjna technologia Multipor do ociepleń od wewnątrz obiektów zabytkowych po raz kolejny była prezentowana podczas Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej – najważniejszego wydarzenia dla konserwatorów zabytków w Polsce. Nasze mineralne płyty otrzymały nawet wyróżnienie Renowator 2018!

nagroda_Renowator_2018_Multipor.JPG

Jak co roku Xella Polska wiosną prezentuje mineralne płyty izolacyjne Multipor podczas Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej w Krakowie. To konferencja, która przyciąga konserwatorów miejskich i wojewódzkich z całego kraju oraz firmy wykonawcze i projektowe specjalizujące się w konserwacji zabytków.

EKIR_2018_Multipor_1.JPG

EKIR_2018_Multipor_2.JPG

Podczas tegorocznej XVII edycji kongresu płyty Multipor otrzymały wyróżnienie kwartalnika „Renowacje i Zabytki”, organizatora wydarzenia. Nagrodę przyznano za: „zastosowanie mineralnych płyt izolacyjnych Multipor do ocieplenia od wewnątrz obiektów zabytkowych”.

Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska, odbierając wyróżnienie Renowator 2017 dziękował tymi słowami: – Wyróżnienie to potwierdzenie skuteczności technologii Multipor. Mamy już w całym kraju 350 obiektów referencyjnych, co stawia nas w pozycji lidera w kategorii ociepleń od wewnątrz obiektów zabytkowych. System Multipor udowadnia, że termomodernizacja może odbywać się z szacunkiem i troską o dobro zabytków.

 EKIR_2018_Multipor_konkurs_Renowator.JPG

EKIR_2018_Multipor_4.JPG

 

EKIR_2018_Multipor_4 (2).JPG

EKIR_2018_Multipor_3.JPG

EKIR_2018_Multipor_5.JPG

 

Dowiedz się więcej o ociepleniu od wewnątrz w systemie Multipor: https://www.ytong-silka.pl/pl/multipor_1183.php

Podobne wpisy