10 września 2015, 11:27

Mamy już 2 000 000… wyświetleń!

Trafiliśmy 2 miliony! Bynajmniej nie wygraliśmy w totka, ale… nasz kanał na You Tubie przekroczył magiczny próg dwóch milionów wyświetleń! Tym samym Ytong Silka Multipor Polska wkracza w dojrzałą fazę rozwoju, a my stawiamy sobie nowe cele. Planujemy dalszy rozwój kanału: jeszcze więcej ciekawych filmów poradnikowych i materiałów instruktażowych, jak i architektury wysokiej klasy oraz profesjonalnego wykonawstwa. Walczymy teraz o 5 milionów!

2miliony_YT_Ytong_Silka_Multipor.png

Nasz kanał na You Tubie – Ytong Silka Multipor Polska – idzie jak burza. W sierpniu pisaliśmy, że przekroczył 1000 subskrypcji. Teraz kolejny ważny próg został przekroczony – nasze filmy mają już ponad 2 miliony wyświetleń!

A wszystko zaczęło się 6 lat temu. Nasz kanał wystartował 19 sierpnia 2009 roku, byliśmy wówczas prekursorami wśród producentów materiałów budowlanych. Mało kto wierzył, że jest sens wrzucać „filmiki do sieci”. Uważano, że to przelotna moda, która szybko minie. My jednak z uporem stawialiśmy na profesjonalne materiały filmowe, które sami produkowaliśmy z naszą własną ekipą. Bo żaden najlepszy tekst czy zdjęcia nie pokażą tak dobrze budowy, murowania ściany, czy montażu stropu – jak film. Budowa to przecież proces, a ten najlepiej rejestrować w czasie, pokazując ruch i działanie krok po kroku. I… okazało się, że mamy rację.

Dziś filmy z budowy są standardem, wiele firm poszło w nasze ślady. Ale to nasz kanał Ytong Silka Multipor Polska może pochwalić się jedną z największych popularności wśród kanałów producentów materiałów budowlanych.

Przez te 6 lat stworzyliśmy multimedialną bibliotekę dostępną dla każdego, wszędzie, o każdej porze i zupełnie za darmo. Edukacja i popularyzacja energooszczędnego budownictwa to dla nas priorytet. A You Tube to najlepszy sposób, żeby dotrzeć z naszym przekazem „pod strzechy”.

Nasze krótkie, ale dynamiczne i ciekawe filmy pokazują jak budować ekologicznie, wydajnie i profesjonalnie. Zmieniamy nawyki wykonawców, zwalczamy stereotypy wśród inwestorów, a wszystko po to, by przekonać ich do zdrowego, energooszczędnego budownictwa.

Z naszych filmów instruktażowych korzystają profesjonaliści, wykonawcy, murarze, ale i laicy, którzy dopiero wkraczają w świat budowania. Ytong Silka Multipor Polska to setki filmów, od instruktażu po… zabawne animacje. Bo nie samą pracą człowiek żyje!

Dziękujemy wszystkim za bycie z nami przez te 6 lat i zapraszamy do dalszego śledzenia naszego kanału, oglądania nowych filmów, lajkowania ich, udostępniania oraz komentowania! Bo Ytong Silka Multipor Polska jest dla Was!

2_miliony_wyswietlen_Ytong.png

NOWOŚĆ – zobacz nasz nowy wideoblog budowlany: TUTAJ

 

Podobne wpisy