23 września 2016, 12:30

Konkurs: „Świętuj Dzień Budowlańca z Ytong!”

Już 25 września Dzień Budowlańca. Jako producent materiałów budowlanych nie zapominamy o wszystkich ludziach pracujących na budowach. To właśnie dzięki Wam, Drodzy Budowlańcy, nasze materiały przemieniają się w piękne domy, szkoły czy biurowce. Dziękujemy Wam za pracę i profesjonalizm. I zapraszamy do internetowej zabawy, w której można wygrać atrakcyjne nagrody.

 Dzien-budowlanca-2016-09-www.jpg

25 września to Dzień Budowlańca. Choć święto to zaczęliśmy obchodzić w PRL-u, wówczas miało wydźwięk propagandowy, to przecież i dziś jego rola jest ważna. Warto honorować ludzi, którzy zajmują się trudną i wymagającą dziedziną budowania. Dobrze jest choć w jednym dniu w roku pamiętać o wszystkich, którzy często z narażeniem życia stawiają olbrzymie mosty, budują tunele czy wieżowce, ale też i zwykłe domy – miejsca naszego codziennego życia.

Jako producent materiałów budowlanych nie możemy zapomnieć o Budowlańcach w dniu ich święta. Tym samym składamy Wam życzenia: spokojnych budów, realizacji w terminie, zawsze zdrowia i bezpieczeństwa w trakcie pracy oraz samych sukcesów w budowaniu śmiałych i pięknych konstrukcji!

Z okazji Dnia Budowlańca przygotowaliśmy specjalny internetowy konkursu z nagrodami. Wystarczy polubić nasz profil na facebooku Ytong Silka Polska oraz odpowiedzieć pod wpisem na konkursowe zadanie: „Złóż życzenia Budowlańcom w dniu ich święta!”.

Trzy osoby, które złożą najciekawsze lub najzabawniejsze życzenia, nagrodzimy kompletami oryginalnych gadżetów budowlanych (w komplecie: miarka, ołówek budowlany, okulary ochronne, czapka, torba z nadrukiem Ytong). Na życzenia czekamy do 27 września do godz. 12.00!

 

Regulamin konkursu: http://www.ytong-silka.pl/pl/docs/Regulamin_konkursu_Swietuj-Dzien-Budowlanca-z-Ytong-09-2016.pdf

Podobne wpisy