09 marca 2012, 12:29

Kolejne nagrody dla bloczków YTONG ENERGO, YTONG MULTIPOR i firmy Xella

W ostatnich tygodniach Xella i jej produkty: YTONG ENERGO i YTONG MULTIPOR znów zostały odznaczone. Nagrody i wyróżnienia to efekt konsekwentnej polityki innowacyjności, jaką prowadzi nasza firma.
Nagrody dla YTONG ENERGO i YTONG MULTIPOR zostały przyznane na łódzkich targach INTERBUD, które odbyły się w lutym bieżącego roku.

Płyty mineralne YTONG MULTIPOR zdobyły tytuł laureata w konkursie o Godło „Złoty Kask”. Ta ważna nagroda przypadła nam już po raz drugi. W zeszłym roku otrzymały ją energooszczędne bloczki YTONG ENERGO. Podobnie jak w roku ubiegłym Kapituła konkursu oceniała nowoczesność rozwiązań, energooszczędność, jakość i precyzję wykonania, ekonomiczne parametry użytkowania oraz trafność rynkowej promocji. Konkurs został organizowany przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa.

Oto statuetka:


Z kolei energooszczędne bloczki YTONG ENERGO otrzymały nagrodę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który uzasadnił swój wybór tym, że bloczki ENERGO pozwalają na zwiększenie energooszczędności przy zachowaniu właściwości konstrukcyjnych. Docenione bloczki ENERGO otrzymały dyplom i Kryształową Piramidę.

 

 

Tak, jak wcześniej wspomniałam ostatnio została doceniona także nasza firma - Xella, producent materiałów budowlanych SILKA YTONG. Xella otrzymała wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2011 w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Jak co roku Redakcja i Rada Programowa miesięcznika „Builder” wyróżnia firmy z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerów tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Miło mi poinformować, że nagroda Budowlana Firma Roku jest jednocześnie nominacją do statuetki Polski Herkules w roku następnym.

Taki dostaliśmy dyplom:

Podobne wpisy