20 listopada 2013, 07:39

Architektura i Budownictwo - relacja z seminarium we Wrocławiu

Tegoroczna jesień mija nam pod znakiem targów i konferencji. Szczególnie skupiliśmy się na seminariach Architektura i Budownictwo, które są adresowane w głównej mierze do architektów i inwestorów instytucjonalnych. Firma Biotop każdego roku organizuje po kilkadziesiąt takich spotkań. My mieliśmy okazję gościć na seminarium w Łodzi i we Wrocławiu. O ile o łódzkim wydarzeniu pisaliśmy tutaj, o tyle nie mieliśmy okazji zrelacjonować wrocławskiego spotkania. Dlatego też nadrabiamy zaległości.

Seminarium dla architektów we Wrocławiu
Seminarium Architektura i Budownictwo odbyło się 24 października we Wrocławiu. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczestników z regionu Dolnego Śląska. W części seminaryjnej odbyło się wiele prezentacji komercyjnych i niezależnych autorytetów. Firmę Xella Polska reprezentował Grzegorz Markiewicz – Doradca ds. Inwestycji z tego regionu. Grzegorz opowiadał przede wszystkim o produktach dedykowanych dużym obiektom użyteczności publicznej, budynkom wielorodzinnym i halom przemysłowym. W swojej prezentacji skupił się więc na wielkoformatowych blokach Silka Tempo, płytach Ytong Panel i elementach zbrojonych Ytong. Wystąpienie Grzegorza zainteresowało uczestników konferencji, o czym może świadczyć duża liczba odwiedzających stoisko Silka Ytong.
Seminarium dla architektów we Wrocławiu  Seminarium dla architektów we Wrocławiu
Przed nami ostatnie w tym roku seminarium w Legnicy, które odbędzie się 28 listopada przy ul. Skarbowej2. Natomiast od nowego roku planujemy kolejne spotkania z architektami i inwestorami, o których będziemy Was na bieżąco informować.

Podobne wpisy