30 stycznia 2014, 08:45

Akademia Murowania z Dyplomem Politechniki Warszawskiej

Do Akademii Murowania Silka Ytong dołączyli Studenci Politechniki Warszawskiej. W połowie grudnia 2013 Fabryka Ytong w Ostrołęce zmieniła się dla nich w wyjątkową salę wykładową. Politechnika Warszawska doceniła nasze zaangażowanie w edukację akademicką i nagrodziła nas oficjalnym podziękowaniem.

Anna Mróz, kierownik laboratorium Ytong prezentowała teren fabryki poruszając jednocześnie istotne zagadnienia z zakresu nowoczesnej produkcji energooszczędnych materiałów budowlanych. Wykład szybko przybrał formę konwersatorium, a bezpośrednie uczestnictwo w cyklu produkcyjnym motywowało Studentów do zadawania pytań i dyskusji. Z dużym zainteresowaniem Studentów spotkała się również prezentacja techniczna wygłoszona przez Marcina Ochrymiuka, Doradcę Klienta Ytong Silka. Blok edukacyjny zamknął Grzegorz Olszewski uzupełniając część merytoryczną pokazem murowania.

Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta w trakcie zajęć Akademii Murowania Ytong Silka zaowocuje w nadchodzących egzaminach i co najważniejsze – w przyszłości.

Clipboard01.jpg

Organizacja działań związanych z projektem Akademia Murowania to dla nas nie tylko możliwość promowania energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, to również ogromna przyjemność. Program zajęć przygotowujemy z zaangażowaniem. Mamy na uwadze potrzebę wiedzy praktycznej, by dopełniała zdobytą już wiedzę merytoryczną na wszystkich poziomach edukacji.

Serdecznie zapraszamy Wykładowców, Nauczycieli, Studentów i Uczniów szkół o profilu budowlanym na zwiedzanie zakładów produkcji i pokazy murowania!

Poniżej tegoroczne terminy Dni Otwartych w zakładach Ytong:

Sieradz 11-12.04.2014
Piła
09-10.05.2014
Ostrołęka
16-17.05.2014
Milicz
23-24.05.2014

 

Zgłoszenia uczelni i szkół o profilu budowlanym przyjmuje Kamil Niebrzydowski, tel. 29/ 767-02-17, Kamil.Niebrzydowski@xella.com

Podobne wpisy