02 grudnia 2014, 06:19

Akademia Murowania Ytong Silka zawitała do Ząbkowic Śląskich

Akademia Murowania Ytong Silka już od kilku lat kształci kolejne pokolenie przyszłych inżynierów, kierowników budów, właścicieli firm wykonawczych czy nawet architektów. Edukuje w tematach energooszczędnych rozwiązań Ytong, Silka, Multipor, jak murować, na co zwracać uwagę przy budowie ścian z naszych produktów. Większość tych młodych ludzi swoją przyszłość najprawdopodobniej zwiąże z branżą budowlaną. Co ciekawe, pierwsi uczestnicy Akademii Murowania w kontaktach z nami podkreślają, że będąc jeszcze w szkole średniej, uczestniczyli w naszym projekcie. Pozdrawiamy przyszłych Energomocnych! :)

W ramach Akademii Murowania odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich, skąd otrzymaliśmy od nauczycielki przedmiotów budowlanych, p. Anny Stelmach podziękowanie wraz ze zdjęciami z zajęć. Pozdrawiamy serdecznie!

W imieniu Zespołu Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich pragnę bardzo serdecznie podziękować za akcję skierowaną do szkół pod nazwą Akademia Murowania.  W dniu 25.11.2014 odbył się w naszej szkole pokaz murowania który prowadzony był przez przedstawiciela Państwa firmy Pana Bolesława Kiełbusiewicza. Już po raz drugi mieliśmy zaszczyt gościć Państwa w naszej szkole. Pokaz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów i w przyszłości chcielibyśmy kontynuować tradycję pokazów w naszej placówce. 

Jesteś nauczycielem zawodu i chciałbyś żebyśmy odwiedzili Twoją szkołę? Wyślij do nas zgłoszenie: www.akademiamurowania.pl

Akademia Murowania Ytong Silka w Ząbkowicach Śląskich - murowanie ściany

Akademia Murowania Ytong Silka w Ząbkowicach Śląskich - murowanie ściany

Akademia Murowania Ytong Silka w Ząbkowicach Śląskich

Podobne wpisy