02 marca 2016, 09:00

30-lecie naszego kluczowego Partnera handlowego – firmy Hadex

W tym roku przypada 30. rocznica marki Hadex, która wyrosła na jednego z liderów wśród dostawców materiałów budowlanych w Polsce południowej. Xella Polska od lat współpracuje z firmą Hadex, nie mogło nas więc zabraknąć w jubileuszowym katalogu tego przedsiębiorstwa!

Hadex_30_lat.jpg

Marka Hadex narodziła się w 1986 roku. Przez trzy dekady z niewielkiej hurtowni materiałów budowlanych w Jastrzębiu-Zdroju wyrosła na wielką sieć handlową obsługującą całą południową Polskę. Dziś Hadex poza licznymi oddziałami na Śląsku ma kolejne – w Krakowie czy Łodzi. To nie tylko sieć składów budowlanych, ale i firma deweloperska obsługująca duże projekty inwestycyjne na Śląsku. W obrębie Grupy Hadex są również podmioty oferujące usługi transportowe, centrum kostki brukowej czy Salony Okien i Drzwi.

Xella Polska od lat współpracuje z firmą Hadex, która jest dystrybutorem naszych materiałów Ytong, Silka i Multipor. Zostaliśmy zaproszeni do specjalnego jubileuszowego katalogu przygotowanego z okazji 30-lecia marki Hadex. Ta ciekawa publikacja ukazuje ludzi tworzących przedsiębiorstwo i budujących jego silną pozycję na rynku. Bo każda firma to przede wszystkim ludzie!

W jubileuszowym katalogu prezentujemy nasz materiał na przyszłość – energooszczędne bloczki Ytong Energo+. To najcieplejsza odmiana betonu komórkowego do budowy ścian jednowarstwowych.

 

Hadex_logo.jpg

 

Dziękujemy firmie Hadex za wspólne i owocne lata współpracy.

Życzymy całej Grupie Hadex kolejnych 3 dekad samych sukcesów i podbijania rynku!

 

 

Podobne wpisy