27 czerwca 2013, 15:18

Złoty Ytong z Sieradza

Rokrocznie w szranki o najwyższy laur walczy kilkadziesiąt zakładów z Europy produkujących beton komórkowy Ytong. Celem Europejskiego Konkursu Jakości organizowanego przez koncern Xella jest wyróżnienie zakładu, którego produkty cechuje najwyższa jakość. Na decyzję o przyznaniu nagrody mają wpływ parametry i właściwości produktów istotne z punktu widzenia klienta. Duże znaczenie ma także dbałość o środowisko naturalne.

Beton komórkowy Ytong z polskich fabryk zajmuje w tym Konkursie pierwsze miejsca już od 15 lat. Pierwszym liderem Europejskiego Konkursu Jakości był zakład w Ostrołęce, a potem dołączył do niego Sieradz.

Złoto za 2012 rok otrzymał zakład betonu komórkowego w Sieradzu. W sieradzkiej fabryce produkowany jest cały asortyment bloczków. Podstawą osiąganych sukcesów jest doskonale przygotowana załoga oraz nowoczesny park maszynowy i technologia produkcji. Sieradzkie bloczki z betonu komórkowego Ytong gwarantują inwestorom doskonałe właściwości cieplne, bezpieczeństwo i trwałość, a co za tym idzie komfort budowy i komfort mieszkania. Zwycięstwa polskich fabryk motywują firmę Xella do wprowadzania kolejnych innowacji i produkowania coraz bardziej zaawansowanych wyrobów, jak np.: ciepły i wytrzymały bloczek Ytong Energo czy mineralne izolacyjne płyty Multipor. Produkcja Ytonga we wszystkich polskich fabrykach odbywa się bezodpadowo, a więc także z troską o środowisko naturalne.Gratulujemy Panu Romanowi Winiarczykowi, Kierownikowi sieradzkiej fabryki i jego załodze, którzy już po raz siódmy zdobyli w Europejskim Konkursie Jakości pierwsze miejsce.

A jak powstaje beton komórkowy YTONG? Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz