09 lipca 2013, 09:03

Zlot forumowiczów Budujemy Dom

W miejscowości Rusiec niedaleko Warszawy odbył się zlot forumowiczów portalu Budujemy dom. Przyjechało kilkadziesiąt osób. Wszyscy dobrze się bawili.

Do współorganizowania imprezy została zaproszona nasza firmy, którą reprezentowali koledzy z działu sprzedaży: Piotr Partyka i Karol Staniewski. Dla odwiedzających przygotowali oni stoisko SILKA YTONG, a na nim wyjątkowe atrakcje - pokazy murowania oraz możliwość bezpłatnych konsultacji z ekspertami obu marek. W programie spotkania znalzały się także konkursy dla dorosłych i dzieci, takie jak: cięcie bloczków na czas, rzut bloczkiem na odległość czy budowanie jak najwyższej wieży z Ytonga. Wszyscy mieli zagwarantowaną doskonałą zabawę. Oj działo się, działo. Zresztą sami popatrzcie:

           

      

   

   

PS. Piotr Partyka i Karol Staniewski otrzymali specjalne podziękowania za współprowadzenie spotkania od samego redaktora www.budujemydom.pl, pana Marcina Szymanika.

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

09.08.2013
16:46
Autor - Zbigniew
Zdecydowanie najlepszą zabawą było budowanie wieży z ytonga. Z tego też miejsca chciałbym gorąco pozdrowić Panie, które pilnowały porządku przy tych wszystkich "zabawach". Było super

Dodaj komentarz