22 lipca 2011, 11:29

YTONG INTERIO - szybciej znaczy taniej

Wakacje to czas słodkiego leniuchowania albo podróżowania. Ale nie dla wszystkich. Dla niektórych to także czas budowania bądź remontowania własnych mieszkań albo domów.

Prawie każdy, kto doświadczył organizacji i koordynowania prac budowlanych na swoim prywatnym, małym placu budowy marzy o tym, by jak najszybciej je zakończyć i zamieszkać wreszcie w nowym lub odświeżonym domu czy mieszkaniu. Tak, tak. Prace budowlane w przeciwieństwie do wakacji wcale nie są relaksujące i ciągną się przeważnie w nieskończoność.

Chcąc je skrócić do niezbędnego minimum należy wybierać produkty, które ułatwiają szybkie budowanie. Do tej grupy materiałów zaliczają się wszystkie bloczki YTONG. Szczególną uwagę warto zwrócić na bloczki YTONG INTERIO. Umożliwiają one wznoszenie ścian działowych aż pięć razy szybciej niż w przypadku ścian w systemach suchej zabudowy. Nie wymagają montażu i przycinania profili stalowych czy układania płyt z wełny mineralnej.Dodatkową zaletą usprawniającą prace jest wysokość bloczków YTONG INTERIO – 40 cm, połączenie na pióro–wpust oraz łatwość obróbki. To naprawdę innowacyjne cechy, jakimi nie mogą pochwalić się żadne z dostępnych materiałów przeznaczonych do budowy ścian działowych.Kupując nasze bloczki inwestor nie musi się zastanawiać gdzie można je zastosować, a gdzie jest to niewskazane. YTONG INERIO można stosować w każdym pomieszczeniu, także w kuchniach, łazienkach czy domowych składzikach lub piwnicach, bo jest odporny na działanie wilgoci. Lekkość YTONGa INTERIO powoduje, że można go stosować w budynkach o różnej konstrukcji stropów, w tym drewnianej, gdzie obciążenie często jest czynnikiem kluczowym przy wyborze materiału.Planując budowę lub remont domu warto na ściany działowe bez namysłu kupić bloczki YTONG INTERIO. Lepszych na pewno się nie znajdzie.

Inspiracji szukajcie na www.inspiracje.budowane.pl.

Podobne wpisy