01 września 2015, 11:38

Ytong na pikniku rodzinnym STAL-BUDU w Skoczowie

W Ochabach Wielkich, w malowniczym skansenie z drewnianymi chatami, odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez hurtownię materiałów budowlanych STAL-BUD. Imprezę przygotowano dla wykonawców i ich bliskich. Nie zabrakło naszych przedstawicieli i konkursów oraz zabaw z bloczkami Ytong w roli głównej!

STAL_BUD_piknik_Ytong_Skoczow_2.jpg

Skoczowska hurtownia STAL-BUD to wieloletni dystrybutor naszych materiałów w regionie Śląska Cieszyńskiego i Beskidów. W czerwcu zorganizowaliśmy z nią Dzień Otwarty Ytong, podczas którego nasi doradcy mówili o zaletach energooszczędnego budownictwa, można było też zobaczyć na żywo pokazy murowania w technologii Ytong.

Gorący okres urlopowy postanowiliśmy wykorzystać z naszym Partnerem handlowym do bardziej luźnych kontaktów i wspólnych zabaw z wiernymi Klientami – firmami wykonawczymi z regionu Śląska Cieszyńskiego.

Stąd pomysł pikniku rodzinnego, który STAL-BUD przygotował w przepięknej scenerii skansenu w Ochabach Wielkich, wsi w gminie Skoczów. Choć muzeum zabytków drewnianych jest stosunkowo młode, utworzono je zaledwie rok wcześniej, to już teraz dzierży miano największego skansenu w regionie. Można w nim podziwiać tradycyjną zagrodę rolną, na którą składają się: chata, stodoła, stajnia, wozownia oraz wiata i wiatrak.

To w tym malowniczym entourage’u wspólnie z firmami wykonawczymi i ich bliskimi bawiliśmy się w minioną sobotę (29 sierpnia 2015 roku). Słoneczna pogoda i czyste niebo sprzyjały zabawie. A tej, jak na Beskidy przystało, przewodził góral z ciupagą, odpowiednik wodzireja.

Przeszło 100 osób mogło między innymi poznać zalety produktów Ytong. Wykonawców z pewnością zainteresowała informacja, że ruszyliśmy z drugą edycją programu przygotowanego specjalnie z myślą o nich, czyli Energomocni, w którym za każdy dom wybudowany w technologii Ytong lub Silka mogą zgarniać atrakcyjne nagrody.

Najwięcej frajdy sprawiły nasze konkursy, w których wykorzystaliśmy bloczki z betonu komórkowego. O tym, że Ytong może służyć zabawie, wie każdy wykonawca. Wielkie „klocki”, lekkie i łatwe w obróbce, sprzyjają kreatywności i aż się proszą, by coś z nich wyciąć czy wyrzeźbić.

My w Ochabach zachęcaliśmy do zdrowej rywalizacji. Pierwszy konkurs dotyczył wbijania na czas gwoździ do bloczka. Drugi był bardziej wymagający, bo ścigano się w przycinaniu bloczków Ytong na czas. Nawet panie chwyciły za piły widiowe i dzielnie mierzyły się z naszym betonem komórkowym. Zabawa była przednia, a wszyscy mogli zdobyć nasze firmowe gadżety.

Mamy nadzieję, że w podobnej atmosferze będziemy bawić się wspólnie w Skoczowie jeszcze nie raz. Dziękujemy STAL-BUDOWI za świetną imprezę i doskonałą organizację!

STAL_BUD_piknik_Ytong_Skoczow_1.jpg

 

Dowiedz się więcej, co można wyczarować z Ytong: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/renowacje_i_remonty_1206.php

Liczba komentarzy: 4

Podobne wpisy

Komentarze

03.09.2015
13:39
Autor - Novena
Wygląda na świetną zabawę:)
08.09.2015
15:46
Autor - caldo-izolacja
Bardzo fajny piknik!
09.09.2015
08:11
Autor - Krzysztof Snopek
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/budowane gdzie w dziale "Wydarzenia" publikujemy na bieżąco nadchodzące imprezy. :) Pozdrawiamy serdecznie.
24.09.2015
19:05
Autor - przemyslmetalowy.blogspot.com
Takie pikniki firmowe to fajna sprawa! :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz