18 lipca 2013, 13:33

Wyznacz kierunek na wymarzony dom!

Kompas budowyMarzycie o własnym domu? Nie wiecie od czego zacząć realizację Waszych marzeń? Proponujemy wejść na stronę www.kompasbudowy.pl.

Budowa domu to prawdziwe wyzwanie, ale nie pozwolimy Wam zginąć w gąszczu spraw i formalności. Dzięki nowej stronie kompasbudowy.pl w łatwy sposób zaplanujecie budowę. Przejrzysta nawigacja strony pozwoli Wam zdobyć niezbędne informacje potrzebne do budowy domu. Interaktywny przewodnik został podzielony na pięć etapów: Przed budową domu, Działka, Projekt domu, Budowa, Odbiór domu. W każdym z nich omówione zostały najważniejsze zagadnienia. Treści zostały uzupełnione materiałami filmowymi i zdjęciami. Dodatkowo przy każdym z etapów znajdziecie listę spraw do załatwienia. Po zarejestrowaniu się na stronie będziecie mogli na bieżąco sprawdzać i odhaczać kolejne załatwione przez Was sprawy. Listę oczywiście można wydrukować, aby mieć zawsze przy sobie.

Strona www.kompasbudowy.pl pozwoli Wam stworzyć własny kalendarz budowy, na którym możecie wpisywać własne notatki i uwagi. Umożliwi Wam w przejrzysty sposób zorganizować budowę i na bieżąco śledzić postępy prac. Takie kalendarium będzie miłą pamiątką, kiedy w końcu usiądziecie przed kominkiem Waszego wymarzonego domu.

Planujesz budowę domu? Koniecznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta - tel. 29 76 70 360 lub 801 122 227.

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej prezentacji strony i jej funkcjonalności:

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

23.07.2013
11:29
Autor - Ada
Tak czytam ten artykuł i on jest o mnie :D Muszę koniecznie odwiedzić i skorzystać z tej stronki. Dzięki wielkie za info.

Dodaj komentarz