03 czerwca 2011, 13:29

Wodan i Xella zapraszają na piknik!

Jak co roku bielski oddział firmy handlowej Wodan organizuje piknik rodzinny dla swoich klientów. Już w następny piątek 10.06.2011 będziecie mogli odwiedzić imprezę, na której czekać będzie na Was wiele atrakcji. Dla dorosłych przygotowano liczne konkursy i zabawy prowadzone przez wodzireja oraz występ zespołu folkowego. Dzieci natomiast będą mogły spędzić czas pod opieką profesjonalnych animatorów, pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni lub pokonać pneumatyczny tor przeszkód. Oczywiście dla nich też nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Jednym słowem szykuje się świetna zabawa! Sami zobaczcie, jak bawili się uczestnicy poprzednich edycji pikników z Wodanem:

W tym roku piknik będzie miał również swój wymiar edukacyjny. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami budowlanymi, gdyż na imprezie swoją obecność zapowiedziało wiele firm z branży budowlanej, producentów materiałów budowlanych. My zapraszamy do żółto-niebieskiego namiotu z logotypami SILKA i YTONG. Czekać tam na Was będzie nasz Instruktor i Doradca Techniczny. Krzysztof Błaszczyk zaprezentuje, jak prawidłowo murować z naszych materiałów. A nawet pozwoli każdemu z Was wznieść kawałek muru. Natomiast Cezary Makles opowie Wam wszystko o naszych materiałach, co chcielibyście wiedzieć, a boicie się zapytać.

Piknik odbędzie się 10.06.2011 w godzinach 13:00-22:00 w „Gościńcu Szumnym” przy ulicy Zajęczej 51 w Jaworze. Serdecznie Zapraszamy!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone