25 lutego 2016, 14:48

Targowy weekend - odwiedź nas w Drzonkowie i Gliwicach

Weekend zapowiada się targowo!

XXI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Drzonkowie

Można będzie nas spotkać w Drzonkowie k/Zielonej Góry - będą tam odbywały się XXI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Nasze stoisko mieści się w hali D i ma numer 62. Na naszym stoisku pokażemy nasz najcieplejszy bloczek - Ytong Energo+ grub. 48 cm a także ciepłe nadproża systemowe Ytong. Osoby zainsteresowane ociepleniami z pewnością zainteresuje nowoczesny system - mineralne płyty izolacyjne Multipor. Na pytania będzie odpowiadał nasz Doradca - Zbigniew Kuligowski.

Na stronie organizatora, można przeczytać, że Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski i Niemiec a imprezę odwiedzają tysiące gości.
Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oraz „Najlepszy Produkt Budowlany Firm Lubuskich” a dla Zwiedzających, którzy wezmą udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostaną miłe upominki.

 

XV Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz w Gliwicach

Na Śląsku, a dokładnie w Gliwicach będziemy na XV Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Nasz Doradca, Marek Brodnicki, będzie opowiadał o doskonałych parametrach bloczków Ytong Energo+. Będą też pokazy murowania, zatem każdy na własne oczy będzie mógł przekonać się jak łatwo wybudować dom z Ytonga.

Więcej informacji o programie targów w Gliwicach znajdziecie na stronie organizatora: http://promocja-targi.pl/project/gliwice-26-28-02-2016-xvii-gliwickie-targi-budownictwa-instalacji-i-wyposazenia-wnetrz/

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

20.03.2016
13:45
Autor - JWM - Jarosław Mynarski
Dzięki waszej informacji na stronie internetowej udało mi się dotrzeć na targi :). Bardzo dziękuję za ten wpis. Był bardzo pomocny i czekam na więcej takich treści pod kątem targów budowlanych. Pozdrawiam

Dodaj komentarz