27 lutego 2008, 13:29

Targi budowlane w Łodzi

W dniach 21-24 lutego odbyły się w Łodzi targi budownictwa INTERBUD. Tak jak w zeszłym roku, firma Xella wzięła udział w tych targach, wystawiając się na stoisku Grupy PSB w hali nr 1. Grupę PSB reprezentowali następujący akcjonariusze z woj. łódzkiego: ARCO z Pabianic, SUNBUD z Pabianic, KENPOL z Piotrkowa Tryb., HYDROTERM ze Zuńskiej Woli i GRZEGORY ze Zdun k/Łowicza. W czasie targów na naszym stoisku odbywały się m.in. pokazy murowania w systemie YTONG, które jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Jak widać na zdjęciach - Adam Stępniak nawet w garniturze prezentował, jak łatwo docina się produkty YTONG, a nasz instruktor Maciej Symilak, ubrany w profesjonalny strój do murowania, wznosił ściany z YTONGa.

Inwestorzy odwiedzający stoisko pytali głównie o koszty wymurowania 1 m2 ściany oraz o dostępność zarówno bloczków, jak i stropów YTONG. Nie zabrakło też pytań specjalistycznych o parametry techniczne naszych produktów. Niektórzy skorzystali z okazji i dokonali wstępnych zamówień bloczków na budowę swoich wymarzonych domków w w/w firmach handlowych. Tak więc na wiosnę ruszą kolejne budowy!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone