09 września 2013, 13:02

Targi Windows & Doors - Warszawa 10-12.09.2013

Już jutro w Warszawie zaczynają się Targi Windows & Doors skierowane przede wszystkim do osób i firm, które działają w branży budowlanej. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco. Oprócz szerokiej gamy produktów branżowych, jak: technologie okienne, szklane czy aluminiowe, a także drzwi, bramy oraz systemy wentylacji, pojawią się także materiały budowlane – Ytong, Silka, Multipor.

Dla odwiedzających to doskonała okazja, aby zapoznać się z szeroką ofertą materiałów budowlanych, najnowszymi technologiami i ekologicznymi rozwiązaniami budowlanymi. To także możliwość uzyskania porady eksperckiej oraz zdobycia lub poszerzenia wiedzy na temat budowy lub remontu domu.

Na stoisku Ytong, Silka, Multipor będą czekać na odwiedzających eksperci gotowi udzielić porad dotyczących zagadnień związanych z wszystkimi etapami murowania ścian, remontami i wykończeniem wnętrz. Zaplanowaliśmy także pokazy murowania, które będą przeprowadzane każdego dnia targów.

Firmy wykonawczych, które jeszcze nie budują w technologiach Ytong, Silka i Multipor będą mogły zamówić szkolenie swoich ekip wykonawczych na prowadzonych przez siebie budowach. Szkolenia będą przeprowadzane przez Instruktorów Xella.

Serdecznie zapraszamy do Hali Expo XXI, pawilon 1, stoisko nr 60, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Czas trwania targów:
10.-11.09.2013 (wtorek-środa), w godzinach: 10:00 - 18:00
12.09. 2013 (czwartek), w godzinach 10:00 - 16:00

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz