07 listopada 2013, 13:00

Szkolenia dla wykonawców z ocieplania w Systemie Multipor

Od wielu lat propagujemy energooszczędne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym. Dotyczy to nie tylko nowowybudowanych domów, ale także istniejących budynków. W sezonie jesienno – zimowym wiele ekip wykonawczych zajmuje się wykończeniem wnętrz i remontami. Jedną z propozycji, jaką mamy dla firm budowlanych, jest ocieplanie od wewnątrz w Systemie Multipor. Mineralne płyty izolacyjne doskonale sprawdzają się do izolacji ścian w blokach i kamienicach. Mają także zastosowanie w nowopowstających budynkach -  przy ocieplaniu przegród pomiędzy pomieszczeniami ogrzewanymi a nieogrzewanymi (np. garaże).

Każda firma wykonawcza, która chciałaby nauczyć się ocieplania w Systemie Multipor, może skorzystać z bezpłatnego szkolenia. Nasi Doradcy Serwisowi pokażą, jak szybko i łatwo wykonać izolacje od wewnątrz energooszczędnymi płytami mineralnymi. Najbliższe szkolenie odbędzie się 15 listopada w Rzeszowie, w firmie handlowej BOZ.
Szkolenie w Rzeszowie - Multipor - ocieplanie od wewnątrz
Kolejne spotkania planujemy w Krakowie, Gliwicach, Kielcach i Łodzi. Aby zapisać się na szkolenie wymagana jest rejestracja przez formularz na stronie:
http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/ocieplenie-od-wewnatrz---szkolenia-dla-firm-remontowych

W kalendarzu wydarzeń będziemy na bieżąco dodawać terminy planowanych szkoleń. Zapraszamy wszystkich wykonawców, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz