10 sierpnia 2015, 12:00

Startują Energomocni! Największy program dla wykonawców w Polsce!

Nie ma róży bez kolców, ognia bez dymu i budowy bez… wykonawców. Ekipy budujące są kluczowe dla osiągnięcia ideału – czyli energooszczędnego i ciepłego domu. To od ich profesjonalizmu zależy szczęśliwe zakończenie inwestycji. Jako producent materiałów budowlanych chcemy nagradzać najlepszych wykonawców – stąd nasz program Energomocni. Rusza jego druga edycja – jeszcze większa, głośniejsza i z jeszcze lepszymi nagrodami!

 Program Energomocni -2015_logoty_Xella.jpg

Każdy, kto budował dom, wie, że od ekipy wykonawczej zależy wszystko. Dobra – postawi nasz wymarzony dom szybko i sprawnie, zła –może położyć inwestycję i narazić nas na spore dodatkowe koszty oraz stresy. Nic dziwnego, że najlepsi fachowcy to wręcz bohaterowie!

Jako lider wśród producentów energooszczędnych materiałów, doskonale zdajemy sobie sprawę, że od prawidłowego użycia na budowie naszych wyrobów Ytong czy Silka – zależy jakość budynku. Nawet najdoskonalsze bloczki, gdy będą niechlujnie położone, mogą stracić na swoich superwłaściwościach. Dlatego zależy nam na motywowaniu ekip budowlanych do jak najlepszej pracy, ale i na edukowaniu ich poprzez szereg naszych programów szkoleniowych.

A jak najskuteczniej motywować? Najlepiej poprzez docenienie czyjejś pracy. Temu służy nasz program Energomocni.

1 lipca 2015 roku ruszyła jego druga edycja, która potrwa do końca 2016 roku. Odbywa się pod znamiennym tytułem: „Superbohaterowie na budowie!”. Bo dobrzy wykonawcy to dla nas prawdziwi bohaterowie.

Zostań superbohaterem!

Zasady udział w naszym programie są bardzo proste. Wystarczy, że ekipa wykonawcza zarejestruje się w programie – poprzez wysłanie kartki pocztowej dostępnej w wielu firmach handlowych, lub bezpośrednio na stronie: www.energomocni.pl. Kilka chwil i… już jest się w gronie Energomocnych – elity wśród wykonawców!

Aby wygrywać nagrody trzeba zgłosić budowę domu w technologii Ytong i/lub Silka, w której zastosowano równocześnie: bloczki Ytong i/lub Silka, zaprawę murarską Ytong-Silka, nadproża Ytong lub kształtki U Ytong. Do zgłoszenia trzeba dołączyć zdjęcie wybudowanego domu. I… to już wszystko! Można wybierać nagrody.

Program Energomocni -2015 - promocja.jpg

Moc nagród!

W zależności od ilości zgłoszonych domów (od 1 do 5) przysługuje inna pula nagród. W tej edycji jest ich prawdziwa moc! To rzeczy, które usprawnią pracę na budowę, ale i… ją uprzyjemnią. Bo oprócz stricte użytecznych i markowych urządzeń oferujemy również np. radio budowlane, czy modną bluzę Hi-Tec. Wiem, że nie samą pracą człowiek żyje.

I tak przy jednym zgłoszonym domu można zdobyć m.in.: zestaw trzech kielni o wybranych szerokościach, piłę widiową, czy komplet odzieży roboczej i wiele innych. Przy dwóch domach są do wyboru m.in.: wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 10,8-2-LI, odkurzacz przemysłowy Kärcher MV 2, kupon na zakup 1 palety bloczków Ytong do wyboru za 1 zł netto (plus koszt palety). Przy trzech budowach mamy np.: pompę zanurzeniową Makita do wody brudnej 1100W 240 l/min (PF 1010), piłę łańcuchową elektryczną Bosch AKE 40 S; przy czterech domach – to m.in.: młot udarowo-obrotowy Bosch SDS-plus GBH 2-24 D Professional z zestawem wierteł w walizce, myjka ciśnieniowa Bosch AQT 40-13 Plus; a przy pięciu zgłoszonych domach: radio budowlane Bosch GML 50, niwelator optyczny Bosch Gol 26 G ze statywem i łatą, czy 4 kupony – każdy na zakup 1 palety bloczków Ytong do wyboru za 1 zł netto (plus koszt palety).

Z takim supersprzętem jeszcze łatwiej każdej ekipie wykonawczej będzie zostać superbohaterami!

 

Wejdź na stronę programu Energomocni: Zostań superbohaterem na budowie!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz