17 marca 2011, 13:29

Relacja z Dnia Otwartego w ATTIC'u

Niedawno zapraszaliśmy Was na Dzień Otwarty w krakowskiej firmie ATTIC. Była również krótka relacja z przygotowań do imprezy. Natomiast dzisiaj chcielibyśmy zamieścić tekst naszego Przedstawiciela Handlowego z regionu południowego - Roberta Grochowskiego, który podzielił się z nami swoimi wrażeniami:

W dniu 9.03.2011 wraz z moimi kolegami - Marcinem, Michałem, zorganizowaliśmy ,,Dni Otwarte" w firmie ATTIC. Forma tego typu spotkań to spontaniczne spotkania z całą gamą klientów odwiedzających w ten dzień oddział firmy ATTIC znajdujący się na ulicy Zawiłej.Było to dla nas duże wyzwanie, gdyż jak na loterii, nie wiedzieliśmy z jakim problemem, tematem do omówienia lub ofertą, przyjdzie się nam zmierzyć. Ale dzięki temu iż każdy z nas był ,,specjalistą w swojej dziedzinie" nie było tematów tabu Smile i każdy klient był odpowiednio ukierunkowany Smile np. Marcin przeprowadził ciekawą rozmowę w temacie płyt zbrojonych YTONG, Michał szalał z MULTIPOREM, a ja sobie liczyłem, liczyłem i liczyłem oferty Smile. Swoją osobą zaszczycił też ten dzień nasz dyr. Wojtek Łasut, który równie dzielnie wspierał nas w tym wydarzeniu.

Dzień wcześniej pracowaliśmy nad tzw. otoczeniem, balony reklamowe z logo YTONG i SILKA wspaniale zapraszały wszystkich.
A że dzień był intensywny, była też pyszna kuchnia polowa. A że to Środa Popielcowa dania były tylko jarskie. Wspaniale smakujące pierogi i barszcz umilały czas podczas rozmów.
Oczywiście pogodę też zamówiliśmy, jak widać na załączonych zdjęciach słońce też do nas mrugało.Cool


Mamy nadzieję, że w tym sezonie będzie wiele tak udanych imprez. A Robertowi dziękujemy za ciekawą relację!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone