17 września 2014, 06:15

Próg zaufania mierzony w mikronach

Ostrołęcki zakład produkujący Ytong znów ma powód do dumy. Po raz 7. został ogłoszony najlepszym europejskim zakładem produkcyjnym bloczków Ytong, udowadniając, że zaangażowanie całego zespołu to klucz do sukcesu.

W czwartkowy poranek, 28 sierpnia Pracownicy i Goście ostrołęckiego zakładu uczestniczyli w uroczystości wręczenia nagrody w Konkursie Jakości. Zakład produkujący bloczki Ytong po raz kolejny okazał się najlepszym w Europie!

Okazja ta stała się przyczynkiem do szeregu spotkań - tych formalnych i odbytych w nieco luźniejszej atmosferze.

Fotografie prezentują Prezesa Xella Polska, Pana Tomasza Kruppika w otoczeniu Partnerów biznesowych z Federacji Rosyjskiej (fot. 1), oraz Zespół Xella Polska (fot. 2): od lewej - Kazimierz Głowala (Dyrektor zakładu w Ostrołęce), Monika Mychlewicz (Dyrektor ds. Marketingu i
Zarządzania Procesami Sprzedaży), Oliver Esper (Członek Zarządu Xella International), Jerzy Sieja (Dyrektor ds. Produkcji i Członek Zarządu Xella Polska), Tomasz Kruppik (Prezes Xella Polska).

Nagroda jakości w Ostrołęce Ytong z Ostrołęki najlepszy w Europie

Na uroczystości obecny był gość specjalny - Oliver Esper – Członek Zarządu Xella International, odpowiedzialny za pion produkcji we wszystkich zakładach koncernu, z rąk którego Kazimierz Głowala, Dyrektor zakładu Ytong w Ostrołęce, odebrał zaszczytne trofeum.

Wręczenie nagrody jakości

Wyraźnie wzruszony Kazimierz Głowala podkreślił rolę Zespołu i wkład Pracowników w ten sukces: w ostrołęckim zakładzie wszyscy, na każdym stanowisku pracy dbamy o jakość. Jestem dumny, że możemy pokazywać nasz zakład jako przykład nowoczesnej i ekologicznej produkcji.

W podziękowaniach dostrzegł także inny silny fundament sukcesu Ytonga – Klientów. Marka Ytong od dawna pozostaje na wielu rynkach synonimem najwyższej jakości – kontynuował wypowiedź Kazimierz Głowala - pamiętamy, że zaufanie klientów buduje się latami, ale stracić je można bardzo łatwo. Ta linia ma grubość zaledwie 90 mikronów - tyle, co żółta folia, w którą opakowany jest Ytong.

Jerzy Sieja, Dyrektor ds. Produkcji i Członek Zarządu Xella Polska zarówno podczas części oficjalnej, jak i w wywiadach dla prasy podkreślał ambicje i osiągnięcia także innych polskich zakładów w Sieradzu, Pile czy Miliczu.

Wystąpienie Dyrektora ds. Produkcji Jerzego Sieji (fot. 4) oraz chwila dla prasy (fot. 5)

Xella_Ostrołęka_2014_123.jpg Xella_Ostrołęka_2014_154.jpg

Tomasz Kruppik, Prezes Xella Polska nie krył radości i dumy z osiągnięć zakładu. Zaznaczył, że to dla Klientów staramy się być innowacyjni i dla nich się zmieniamy, a postawa pracowników zakładu oraz Firmy zasługuje na brawa.

Prezes Zarządu Xella Polska, Dyrektor Zakładu w Ostrołęce oraz Dyrektor ds. techniki

Po części oficjalnej zebranych rozbawiły anegdotki z dawnego życia towarzyskiego Kurpi (regionu Polski, w którym położony jest zakład produkcyjny Ytong), których licznie dostarczyły rezolutne panie z zespołu ludowego działającego pod przewodnictwem Janiny Kaczyńskiej. Wymiana dowcipów i przycinków na temat relacji damsko-męskich szybko zamieniła się w rytmiczne przyśpiewki, po czym wszyscy ruszyli w tany.

Goście nie dali się długo prosić i ochoczo wstali zza stołów (fot. 7 i 8)

Zabawa po wręczeniu nagrody jakości Zabawa po wręczeniu nagrody jakości

Nie zapomniano także o podniebieniach gości. Feeria regionalnych potraw i napitków zagościła na stołach zyskując uznanie biesiadników.

Regionalne napoje i potrawy pieściły podniebienia Gości (fot. 9 i 10)

Xella_Ostrołęka_2014_138.jpg Xella_Ostrołęka_2014_159.jpg

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele mediów: Tygodnika Ostrołęckiego, Radia Nadzieja, Epowiatostrolecki.pl, mojaostroleka oraz eostroleka.pl., którzy dali dowód swego zainteresowania w postaci 20 przyjaznych w tonie publikacji.

Rejestracja mediów (fot 11.) oraz pakiet prasowy (fot. 12)

Kontakt z mediami Ostrołęka - próg zaufania mierzony w mikronach


Gratulujemy zakładowi i jego Pracownikom!
Xella Polska

Podobne wpisy