24 marca 2011, 13:29

Po targach Bud-Gryf w Szczecinie, przed Gryf-Bud w Bydgoszczy

Wiosna coraz bliżej, i świadczy o tym chociażby kalendarz imprez budowlanych. Tydzień temu gościliśmy na targach Bud-Gryf w Szczecinie. Co tam się działo! Zwiedzających cała masa – inwestorzy z projektami domów odwiedzali nasze stoisko z prośbą o wyliczenie materiały potrzebnego do zbudowania domu; wykonawcy umawiali się na szkolenia. Doradzaliśmy, robiliśmy pokazy. Oj działo się, działo! Koledzy Sebastian Żygielewicz, Sławek Kłosowicz i Przemek Dorogusz naprawdę mieli co robić. Stoisko mieliśmy wymurowane z naszych bloczków, więc od razu można było zaprezentować poszczególne ściany i rozwiązania dla budownictwa jednorodzinnego.

A w ten weekend jedziemy do Bydgoszczy, na jakże podobną imprezę – nawet nazwę ma zbliżoną do tragów w Szczecinie ;) Na Gryf-Bud zawalczą o klienta Mariusz Matuszewski, Roman Cichański i Michał Suplicki. Zapraszamy już w ten weekend!

Ale przecież te targi to dla nas tylko rozgrzewka przed Miasteczkiem Akademia Murowania SILKA YTONG. Przypominamy: w Toruniu jesteśmy 11-12 kwietnia, w Szczecinie – 4 i 5 maja. Wtedy nas odwiedźcie. Koniecznie!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone