05 grudnia 2013, 10:45

Nowości Ytong i Silka w Opolu – zaproszenie na FEST 12 opolskiego SARP

Tradycją stają się organizowane przez oddział SARP-u w Opolu w połączeniu z Katedrą Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej spotkania łączące wykład wybitnego architekta oraz prezentację technologii Ytong i Silka. 28 października odbyło się spotkanie z głównym projektantem podziemi Sukiennic w Krakowie - arch. A.Kadłuczką. Firma nasza wystąpiła jako sponsor tej konferencji. Natomiast teraz mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie z udziałem naszej firmy, która odbędzie się n politechnice Opolskiej przy ul.Katowickiej12 grudnia o godz.18.00.

Prelekcja poprzedzi wykład arch.T.Stelmacha – laureata wielu krajowych i międzynarodowych konkursów architektonicznych m.in. rozbudowy Sejmu RP w Warszawie, Lubelskiego Parku Technologicznego, Centrum Chopinowskiego w Warszawie, itp.

 FEST12.jpg

Podczas prelekcji pt.” Nowości technologii Ytong i Silka” zaprezentujemy przede wszystkim alternatywę do tradycyjnych konstrukcji halowych – zbrojone płyty ścienne, dachowe i stropowe Ytong, budowanie z bloków Silka Tempo, system płyt ścian wewnętrznych Ytong Panel oraz płyty termoizolacyjne Multipor.

Zaproszenie skierowane jest do studentów budownictwa i architektury, członków SARP oraz wszystkich zainteresowanych spotkaniem z wybitnym polskim projektantem i poznaniem nowych technologii Xella Polska.

Podobne wpisy