20 października 2015, 10:15

Nowe numery „piXella” są już w sieci!

Firmowy magazyn Xella Polska, czyli nasz „piXell”, oprócz papierowych wydań ma również elektroniczne wersje dostępne w sieci. Zapraszamy wszystkich do lektury nowych numerów na stronie ytong-silka.pl!

Xella_Polska_piXell.jpg

Na stronie Ytong-silka.pl w specjalnej zakładce Do pobrania umieściliśmy ostatnie numery „piXella”. Magazyn Xella Polska to nie tylko informacje o firmie i jej produktach czy pracownikach, ale również niezbędna wiedza dotycząca rynku budowlanego, przepisów, a nawet ciekawostki ze świata budownictwa i architektury.

 

piXell nr 3 (5), lipiec 2015

Pixell_Xella_nr 3_(5)_2015_Strona_1.png

W tym numerze „piXella” kontynuujemy jubileuszowy cykl poświęcony 20-leciu marki Ytong w Polsce. Przedstawiamy na osi czasu skróconą historię produkcji naszych bloczków z betonu komórkowego.

Zakłady Ytong w Polsce to nierzadko futurystyczne miasteczka zatopione w lasach, co dobrze oddają publikowane przez nas ich zdjęcia lotnicze. Połączenie natury z technologią nie jest tu przypadkowe – produkcja Ytong jest bowiem bezodpadowa i niskoemisyjna. Same bloczki wymyślono przed ponad 80 lat w Szwecji właśnie po to, by stanowiły ekologiczną alternatywę dla drewna i by uchronić lasy przed wycinką. Ytong nie tylko spełnił pokładane w nim nadzieje, ale z czasem stał się jednym z najbardziej energooszczędnych materiałów budowlanych na rynku.

Oprócz tego piszemy o znaczących zmianach w strukturze firmy, które zapewnią nam silną przewagę nad konkurencją, a także o nowej odsłonie naszej kluczowej strony internetowej – ytong-silka.pl

 

piXell nr 4 (6), sierpień 2015

Pixell_Xella_nr 4_(6)_2015_Strona_1.png

W tym roku mija 20-lecie marki Ytong – od dwóch dekad Polacy budują wymarzone domy z naszych zdrowych i ciepłych bloczków z betonu komórkowego. Okrągły jubileusz postanowiliśmy uświetnić w niecodzienny sposób. Przygotowaliśmy specjalny raport społeczny, bowiem uznaliśmy urodziny Ytong za świetną okazję, by zbadać, jak przez te dwa dziesięciolecia zmieniały się zarówno domy w Polsce, jak i same rodziny. Tak powstała nasza unikatowa publikacja „Ytong: dom i rodzina 1995-2015”, którą przedstawiamy szerzej w tym numerze „piXella”.

Tak jak Ytong dynamicznie się rozwija, tak i nasz magazyn firmowy chcemy wciąż zmieniać i ulepszać dla czytelników. Oddajemy zatem ostatnie strony dla Was. Będziemy na nich publikować Wasze prace, niezależnie czy literackie, czy fotograficzne – wszystko, co ukazuje pasje, którymi chcecie się podzielić.

Wprowadzamy też nowy dział – Architektura. Na jego łamach przedstawimy co numer najwspanialsze przykłady polskiej architektury – zabytkowej jak i współczesnej, w których użyto naszych materiałów budowlanych.

 

Zapraszamy do czytania i… współtworzenia „piXella”!

 

 

 

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz