28 października 2013, 13:52

Multipor na targach "Sakralia" w Poznaniu

Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA w Poznaniu to największe tego typu wydarzenie w Polsce zachodniej. W tym roku targi odbędą się już po raz czwarty. Więcej informacji o samych targach można znaleźć na stronie: www.targisakralia.pl

5 listopada na prezentacji będzie obecna również Xella. Zachęcamy do wzięcia udziału, zaczynamy ok. 12.50. Można będzie dowiedzieć się więcej na temat ocieplania obiektów sakralnych za pomocą mineralnych płyt izolacyjnych Mutipor.

Multipor zapewnia doskonałą izolację cieplną budynku, a  jednocześnie wyróżniają go cechy typowe dla materiałów konstrukcyjnych (jest odporny na ściskanie i nie zmienia w czasie swoich kształtów i  wymiarów). W  przypadku renowacji, modernizacji obiektów zabytkowych te właściwości stają się zaletami.

Wewnętrzna warstwa płyt Multipor poprawia parametry cieplne budynku i zapobiega pochłanianiu energii cieplnej przez masywne ściany budynku. To poprawia warunki użytkowania obiektu oraz przyczynia się dooszczędności energii i czasu niezbędnych do jego ogrzania. Ma to znaczenie głównie dla wnętrz, które wykorzystywane są tylko kilka godzin w  ciągu dnia, takich jak np. kościoły, szkoły, przedszkola itp. Można je w krótkim czasie nagrzać do odpowiedniej temperatury zachowując pewność, że proces oziębiania będzie przebiegał bardzo powoli.

Pobierz ulotkę Multipor - ocieplanie obiektów zabytkowych i kościołów

 

 

 

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

04.11.2013
09:21
Autor - Marek
Nie dość, że największe to najbardziej zorganizowane wydarzenie, szkoda, że w tym roku nas tam nie było.

Dodaj komentarz