18 kwietnia 2011, 13:29

Miasteczko Akademii Murowania z wizytą u Smoka Wawelskiego

Jeszcze dzisiaj Miasteczko Akademii Murowania gości w Krakowie, a my już mamy świeżutkie zdjęcia i krótką relację ze wczorajszych szkoleń. Pogoda w niedzielę dopisała i nad naszą żółtą ciężarówką świeciło wiosenne słońce lekko przysłonięte chmurami. Taka aura sprawiła, że wszyscy byli w doskonałych humorach. Mimo wczesnej, jak na niedzielę pory, czyli 9:30 na poranne szkolenie frekwencja była stuprocentowa. Wykonawcy z uwagą słuchali Michała Rabiasza i chętnie zadawali pytania. Także na szkoleniach o godzinie 11:30 i 13:30 mieliśmy komplet słuchaczy. Jednak nasze najśmielsze oczekiwania przerosła frekwencja na szkoleniu z remontów i aranżacji wnętrz. Pojawiło się na nim aż tyle osób, że trzeba było usunąć ściany namiotów, aby wszyscy mogli zobaczyć szkolenie. I jak widać na załączonych poniżej zdjęciach - chętni nawet przez okna podglądają, co się dzieje w naszej objazdowej Akademii Murowania.

aranzacja wnętrz

budowa kominka


Michał z Piotrem pokazali na nim m.in., jak obudować kominek czy przykleić glazurę. Na zdjęciu poniżej od lewej stoją Piotr Kopacz i Michał Rabiasz z autorskim projektem kominka.

instruktorzyMożemy nieskromnie powiedzieć, że nasze miasteczko było wczoraj alternatywną imprezą dla Krakowskiego Maratonu, czy też festiwalu Off camera :) W sumie tylko wczoraj przeszkoliliśmy blisko 90-dziesiąt osób. Ale rekord zapowiada się w Katowicach...

A jeśli właśnie przebywacie w Krakowie i chcielibyście wziąć udział w jednym z naszych szkoleń, to spieszcie się! Jest szansa, że jeszcze zdążycie. Ostatnie szkolenie w Krakowie jest dzisiaj o 15:30. Wystarczy przyjść. Zapraszamy!

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

18.04.2011
14:49
Autor - Marek
Skoro w Krakowie trzeba było usuwać ściany namiotów to jestem ciekaw jak szkolenia będą wyglądały w Katowicach ;D Świetna robota !:)

Dodaj komentarz