08 sierpnia 2011, 13:29

Latomania w ATTIC-u

Miło nam przedstawić kolejną relację, którą otrzymaliśmy od Roberta Grochowskiego, naszego Przedstawiciela handlowego z regionu 20. Tym razem Robert opisał nam swoje wrażenia ze szkolenia zorganizowanego przez naszego dystrybutora - ATTIC w ramach trwającej akcji LATOMANIA.

W dniu 06.07.2011 w firmie ATTIC Kraków miało miejsce spotkanie szkoleniowe z wykonawcami i klientami indywidualnymi zorganizowane przy okazji akcji LATOMANIA DLA PROFESJONALISTÓW oraz LATOMANIA DLA KAŻDEGO. Jako partner wspierający spędziliśmy cały dzień na rozmowach z wykonawcami i klientami indywidualnymi. Kto? Ano ja Robert Grochowski i wybitny instruktor z mojego regionu Michał Rabiasz.

Pytania i konsultacje

Czemu na rozmowach, bardzo zresztą ciekawych i treściwych, a nie na praktycznych pokazach, które były w planach?
No cóż. Tym razem pogoda się nie spisała w przeciwieństwie do ilości odwiedzających nas osób zainteresowanych naszymi wyrobami i rozwiązaniami technicznymi.

Konsultacje

Pomimo ulewy humory dopisywały i uwijaliśmy się z Michałem jakby nas było nie dwóch a co najmniej sześciu. Tak wielu było zainteresowanych naszymi technologiami i każdy z nich zadawał nam dużo pytań.
Michale, raz jeszcze dziękuję za wysiłek.
Laughing

Dziękujemy za ciekawą relację. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała. Bo Robert i Michał spisali się na medal!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone