31 lipca 2013, 15:09

Letnie projekty domów w katalogu "Domy rodzinne"

Właśnie dotarł do nas nowy, odmieniony katalog projektów „Domy Rodzinne”. Nowa szata graficzna, nowy format i nowa niższa cena sprawiają, że łatwo go zauważyć na sklepowej półce. A co w środku?

Oczywiście szeroka oferta projektów domów: nowoczesnych, funkcjonalnych, a przede wszystkim energooszczędnych. Wrocławska pracownia Archipelag zaproponowała czytelnikom ponad 70 projektów domów o metrażu od 56 do 175 metrów kwadratowych, które są nie tylko tanie w budowie, ale także w późniejszej eksploatacji. Wszystkie propozycje są utrzymane w stylu klasycznej elegancji i nowoczesnego designu.

Katalog z projektami domów energooszczędnych


Ale to nie wszystko, co możecie znaleźć w nowym katalogu „Domy Rodzinne”. W części redakcyjnej znajdziecie wiele cennych wskazówek, jak przygotować się do budowy domu, zaplanować inwestycję i jak zoptymalizować koszty budowy. Koniecznie przeczytajcie „Receptę na tanie budowanie” i „Receptę Energo”. Znajdziecie tam sprawdzone rozwiązania, dzięki którym Wasz przyszły dom będzie ekonomiczny i energooszczędny. Gdy już wybudujecie dom, przyjdzie czas na aranżację wnętrz i zagospodarowanie ogrodu. W katalogu znajdziecie porady ekspertów na temat tego, jak zaplanowania przestrzeń wokół domu, a przy tym nie stracić fortuny. Nie zabrakło również inspirujących przykładów aranżacji wnętrz i pomysłów na urządzenie domu w duchu aktualnych trendów.

Przyjemnej lektury!

PS. Wybór projektu domu jest trudnym zadaniem, dlatego zachęcamy Was do obejrzenia ktrótkiego filmu, który pomoże Wam w podjęciu najlepszej decyzji :)

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz