04 marca 2011, 13:29

Konkurs w "Nowinach" rozstrzygnięty!

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się Podkarpackie Targi Budownictwa, na które zapraszaliśmy Was tutaj. W związku z tym w środowym wydaniu dziennika „Nowiny” przeprowadziliśmy konkurs. Pytanie było banalne: Dlaczego warto zbudować dom z bloczków YTONG ENERGO? Jednak odpowiedzi zaskoczyły nas swoją oryginalnością. Z wszystkich nadesłanych SMS’ów wyłoniono pięciu laureatów, których teksty pozwoliliśmy sobie zacytować.

konkurs nowiny

Były odpowiedzi oparte na rzetelnej, sprawdzonej wiedzy: Dom z bloczków YTONG ENERGO jest ciepły i przytulny, ponieważ te bloczki to najcieplejszy materiał na dom na polskim rynku.

Jeden laureat miał nawet pomysł, jak wykorzysta nagrodę: Wygrać pustaczek fajna sprawa zbuduje z niego piękny i cieplutki domek dla lalek niech się dzieci cieszą. Mam nadzieję, że pan się nie rozczaruje, gdyż nagrodą w konkursie nie są bloczki. A po odbiór nagrody zapraszamy na nasze stoisko na targi, gdzie będzie można się dowiedzieć, że bloczek to bloczek, a nie pustaczek ;)

Przeważały jednak SMS’y w formie zabawnych wierszyków.
Dziewczyny, chłopaki nie ma jak pustaki domy z nich budowane mają ciepłą ścianę.
Bo w takim domu na ogrzewaniu zaoszczędzimy, nic nam nie zrobią nawet najsroższe zimy! Taki domek jest funkcjonalny i nie banalny.


Naszym faworytem jest ta odpowiedź:
YTONG ENERGO panie kochany to najcieplejszy materiał budowlany! Bo z niego ściany bez docieplania i trzeba tylko im tynkowania!
Od razu widać, że osoba, która przesłał tego SMS’a charakteryzuje się nie tylko poczuciem humoru i talentem do rymowania, ale przede wszystkim wiedza na temat naszych bloczków.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrody można odebrać na Podkarpackich Tragach Budownictwa na naszym stoisku nr 161.

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone